KTM1190 Adventure R

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Συμφορουμιτες advriders, εχει κανεις Αθηναιος 1190R που μπορει να το φερει στην επομενη καφεδοσυναντηση στο Μπουρναζι για ενα μικρο ..test ride? :rolleyes: :D Νομιζω οτι ειχα δει καποιο σε προηγουμενες συναντησεις αλλα δεν ειμαι σιγουρος..
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Συμφορουμιτες advriders, εχει κανεις Αθηναιος 1190R που μπορει να το φερει στην επομενη καφεδοσυναντηση στο Μπουρναζι για ενα μικρο ..test ride? :rolleyes: :D Νομιζω οτι ειχα δει καποιο σε προηγουμενες συναντησεις αλλα δεν ειμαι σιγουρος..
Μην κάνεις τέτοια λάθη....το έχω ξαναπεί....θα χάσεις τον ύπνο σου λέμε...:p:D
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Συμφορουμιτες advriders, εχει κανεις Αθηναιος 1190R που μπορει να το φερει στην επομενη καφεδοσυναντηση στο Μπουρναζι για ενα μικρο ..test ride? :rolleyes: :D Νομιζω οτι ειχα δει καποιο σε προηγουμενες συναντησεις αλλα δεν ειμαι σιγουρος..
Θέλουμε review αλά XLGeorge!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Θέλουμε review αλά XLGeorge!!
:D Παντελη, θα κανω τεστ συντομα το απλο 1190 εδω αλλα δεν μπορω να βρω το R. Ασε που για να το παω πανω απο 200χμω να δω αν κουναει θα διακινδυνευσω το διπλωμα μου :eek:

Πληροφοριακα, ψαχνοντας στο εδω "car.gr" (δηλ. το autotrader.co.uk), αυτη τη στιγμη υπαρχουν 24 μεταχειρισμενα 1190 απο τα οποια μονο τα 2 ειναι R, δηλ. το 8.5%. Λογικο καθως δω ελαχιστοι αγοραζουν αυτο το μηχανακι για να το βαλουν χωμα.

Και κατι αλλο: οτι 1190 καινουργιο εχει περισεψει σε μαγαζι, δινεται 11670GBP/€13500 το απλο και 11800GBP/€13700 το R - και σε μερικα δινουν μαζι και τις πλαϊνες βαλιτσες της KTM. Ειμαι σιγουρος οτι τον Φλεβαρη που θαρθουν τα 1090/1290 αυτες οι τιμες θα πεσουν κι'αλλο, οπως φυσικα και τα μεταχειρισμενα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Πάντως ...είναι τραγικό ,μιά νέα κ τεχνολογικά εξελιγμένη μοτοσυκλέτα ,να μπορεί (δυνητικά) να πηγαίνει με όσα...και να προσπαθεί να σε σκοτώσει ,στα χλμ που πάει τρένο ακόμα κ το 8ετίας μονοκύλινδρό μου.

Οσο κι αν τα γουστάρω τα περτικαλιά ,μεγάλη ΜΠΑΦΑ της σΚαΤέΜ ετούτη.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
:D Παντελη, θα κανω τεστ συντομα το απλο 1190 εδω αλλα δεν μπορω να βρω το R. Ασε που για να το παω πανω απο 200χμω να δω αν κουναει θα διακινδυνευσω το διπλωμα μου :eek:

Πληροφοριακα, ψαχνοντας στο εδω "car.gr" (δηλ. το autotrader.co.uk), αυτη τη στιγμη υπαρχουν 24 μεταχειρισμενα 1190 απο τα οποια μονο τα 2 ειναι R, δηλ. το 8.5%. Λογικο καθως δω ελαχιστοι αγοραζουν αυτο το μηχανακι για να το βαλουν χωμα.

Και κατι αλλο: οτι 1190 καινουργιο εχει περισεψει σε μαγαζι, δινεται 11670GBP/€13500 το απλο και 11800GBP/€13700 το R - και σε μερικα δινουν μαζι και τις πλαϊνες βαλιτσες της KTM. Ειμαι σιγουρος οτι τον Φλεβαρη που θαρθουν τα 1090/1290 αυτες οι τιμες θα πεσουν κι'αλλο, οπως φυσικα και τα μεταχειρισμενα.
13.700κουτα το R?????? πρεπει να παρω κουμπαρα.. :p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τελος του μηνα έρχεται το δικό μου !!! Με το που το παρω θα προσπαθήσω να έρθω στον καφε της Αθήνας !!1190 R με όλη του την προίκα απο touratech :) άντε να δουμε τι θα δουμε και με αυτο !! Το εχω οδηγήσει ειναι άπαιχτο μηχάνημα αλλα η πορεία θα δειξει !!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Τελος του μηνα έρχεται το δικό μου !!! Με το που το παρω θα προσπαθήσω να έρθω στον καφε της Αθήνας !!1190 R με όλη του την προίκα απο touratech :) άντε να δουμε τι θα δουμε και με αυτο !! Το εχω οδηγήσει ειναι άπαιχτο μηχάνημα αλλα η πορεία θα δειξει !!
Ώπα!Τι έχουμε'δω Λιάκο?
Μπράβο ρε μάγκα,πολύ χαίρομαι ρε man!Είσαι ωραίος τις αλλάζεις σαν τα πουκάμισα τις"κοπέλες"(ρε ποιο μου θυμίζει:D,περασμένα μεγαλεία για μένα πλέον αλλα doesnt matter)με το καλό λοιπόν!(καινούργιο να υποθέσω?).Έχω φιλαράκι εδώ με 1190 R(και τσίτα τέμα ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ),Κ@ΥΛ@ λέμε έτσι;):ok:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ώπα!Τι έχουμε'δω Λιάκο?
Μπράβο ρε μάγκα,πολύ χαίρομαι ρε man!Είσαι ωραίος τις αλλάζεις σαν τα πουκάμισα τις"κοπέλες"(ρε ποιο μου θυμίζει:D,περασμένα μεγαλεία για μένα πλέον αλλα doesnt matter)με το καλό λοιπόν!(καινούργιο να υποθέσω?).Έχω φιλαράκι εδώ με 1190 R(και τσίτα τέμα ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ),Κ@ΥΛ@ λέμε έτσι;):ok:
Μεταχειρο απο φίλο αλλα εχει πανω ακραπα 3 βαλιτσες touratech κάγκελα σίτες ποδιές κτλ ολα απο makan !! Ειναι ετοιμο δε θέλει βίδα φιλε και για αυτο θα το τσιμπήσω !! Ποιος το εχει εκει γιατι κάπου παει το μυαλο μου !!!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Απέξω το φέρνεις?Έχεις πμ!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
;)έχω κουμπάρο στην Ελβετία και ψηνόμαστε συνέχεια να φέρω κάνα μωρό:D
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
;)έχω κουμπάρο στην Ελβετία και ψηνόμαστε συνέχεια να φέρω κάνα μωρό:D
Οι Ελβετίδες είναι πουριτανές.
Αμα είναι να φέρεις κανα μωρό ,χτύπα καμιά Σουηδέζα. ;)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
;)έχω κουμπάρο στην Ελβετία και ψηνόμαστε συνέχεια να φέρω κάνα μωρό:D
Γενικα συμφέρει απο εξω γτ το έψαξα αρκετα !! Γλυτώσεις απο 1000-2000 περιπου σε οτι παρεις φιλε !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

okeanis

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
KTM 1190 ADVENTURE
Συμφορουμιτες advriders, εχει κανεις Αθηναιος 1190R που μπορει να το φερει στην επομενη καφεδοσυναντηση στο Μπουρναζι για ενα μικρο ..test ride? :rolleyes: :D Νομιζω οτι ειχα δει καποιο σε προηγουμενες συναντησεις αλλα δεν ειμαι σιγουρος..
Αν δεν καταφερεις να βρεις το "R" κανε ενα τηλεφωνο στο Racing Center 500.
Πριν κανενα μηνα που περασα υπηρχε το R για test ride.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πάντως ...είναι τραγικό ,μιά νέα κ τεχνολογικά εξελιγμένη μοτοσυκλέτα ,να μπορεί (δυνητικά) να πηγαίνει με όσα...και να προσπαθεί να σε σκοτώσει ,στα χλμ που πάει τρένο ακόμα κ το 8ετίας μονοκύλινδρό μου.

Οσο κι αν τα γουστάρω τα περτικαλιά ,μεγάλη ΜΠΑΦΑ της σΚαΤέΜ ετούτη.
Ωπαααα εγω γιατι ψαχνω ενα ελαφρυ μηχανακι να πηγαινει πιο ανετα απο το δικο μου εθνικη..... Θα παρω του el Gatto.............. Κωστα το πουλας ?????
 
Top Bottom