Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Του λέω του γιού, άμα είναι να πάμε στα 8 χιλιάρικα, μήπως σου αρέσει αυτό που θα το πάρουμε καινούργιο;


Αλλά δεν του κάνει. :D
Μας γαμ@σες ρε Γιώργο!!!!
Απ'το βρωμογκαζο μας πέταξες ένα κινέζικο και μας τελείωσες....... :ha
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δε ξέρω αν υπάρχει άλλο μηχανάκι τόσο ελαφρύ που να μπορώ να το κυκλοφορώ χωρίς τρέιλερ
Πιστεύω να είναι σχολειό και να μάθω πάνω του
Βρες ένα ελαφρώς μεταχειρισμένο voge 300 rally στα 3000-3500€. Πιθανώς θα έχει και εγγύηση ακόμα καινούργια μηχανάκια. Με τη μίζα σου το abs στην άσφαλτο ψεκαστο κλπ
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Εγώ λέω ΟΧΙ.
Σαν του Μεταξά αφού ρωτάς ανοιχτά φίλε Γιώργο.

Ναι στο γιο αρέσει και με έχει πρήξει να το πάρουμε γιατί είναι ευκαιρία.:D
Αν θες να κάνεις ένα καλό στον γιο,κόψε του τον αέρα γιατί ήδη έχεις κάνει παραχωρήσεις προτείνοντάς του μηχανάκια τα οποία ο ίδιος και η ¨καγκουροπαρέα¨ όπως ο ίδιος είπες Γιώργο δεν τους άρεσαν/έκαναν..
Του λέω του γιού, άμα είναι να πάμε στα 8 χιλιάρικα, μήπως σου αρέσει αυτό που θα το πάρουμε καινούργιο;


Αλλά δεν του κάνει. :D
ΚΑΚΩΣ φίλε Γιώργο του έδωσες εναλλακτική αύξησης του ποσού πέραν του συγκεκριμένου που είχε από την πώληση του Ζ750 συν τα λίγα για να φτάσει τα 5500-6000(αν θυμάμαι καλά) που είχες αναφέρει σε παλιότερο ποστ.

Άπαξ και του δίνεις εναλλακτική για 8000 κλπ θα σε χορεύει ΣΥΝΕΧΕΙΑ μέχρι να κάνει το δικό του. Γνώμη μου να σκληρύνεις τη στάση σου για να μαζέψει το κεφάλι του και να είναι ήρεμο και το δικό σου,
24
Στα 18 XT125
Στα 20 ΧΤ600
Στα 22 Z750
Αν στα 24 δεν του έφταναν τα 115 άλογα και θέλει 160++ τότε ή είναι οδηγός αγώνων και πρέπει να μας κάνει μαθήματα γρήγορης οδήγησης ή ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ παρασυρόμενος από φίλους και την σχετική ανωριμότητα λόγω άγνοιας κινδύνου..



Αν τα παραπάνω Γιώργο μου τα βρίσκεις άσχετα ή υπερβολικά μπορείς να το εκφράσεις,όπως εξέφρασα κι εγώ την γνώμη μου,πρώτα σαν πατέρας δύο αγοριών(13-15) & μιας κόρης(11)& δεύτερον σαν μοτοσυκλετιστής και συνφορουμίτης.

Πάντα με την καλύτερη διάθεση.
:friendship:
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
Αν τα παραπάνω Γιώργο μου τα βρίσκεις άσχετα ή υπερβολικά μπορείς να το εκφράσεις,όπως εξέφρασα κι εγώ την γνώμη μου,
Σε βρίσκω υπερβολικά ευγενικό.
Δεν παραξηγούμε εύκολα, εκφράσου ελεύθερα.:D
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Προκλητικός...

:p:laugh::laugh::laugh:
:ha

Μην μου τον φουντώνεις.
"Έπαιξε" για να κερδίσει...

Σε βρίσκω υπερβολικά ευγενικό.
Δεν παραξηγούμε εύκολα, εκφράσου ελεύθερα.:D
Επειδή είναι άντρας ο γιος πλέον και οι αντρικές εξηγήσεις μετράνε,πες του και το παρακάτω μαζί με τα υπόλοιπα..

"Επειδή σε αγαπάω υπερβολικά,τόσο που ΜΟΝΟ όταν κάνεις δικά σου παιδιά θα καταλάβεις,θα σου κάνω δώρο ένα σχολείο ασφαλούς οδήγησης(level 1) στον Χούντρα.. "

Αν πει "ναι" κι "ευχαριστώ" κατάλαβε... Αν αρχίσει τα "άσε ρε πατέρα κλπ...' ξέρεις...
Τον Κινέζο μετά... :p:p:p
 

KolaMare

Μέλος
Όνομα
Νικολας
Μοτό
R1150GS
DR250S
Για αυτό τι παίζει? Μήπως είναι ευκαιρία.
ευκαιρία δεν το λες, καθώς το τελευταίο χρόνο - ενάμιση χρόνο αγοράσαμε στη παρέα:
  1. F650GS Dakar με 800€ (είχε κουστουμι απλου και ήθελε προσωπικη δουλίτσα)
  2. F650GS ίδιο χρώμα με της αγγελίας 700€, ήθελε ψυγείο άρα 900€ τελική
  3. F650GS μαύρο κουκλα στη πένα, 1200€
Παραμένει τίμιο μηχανάκι που τα κάνει όλα ωστόσο. Για καθημερινό "εργάτη" αν ειναι κομπλέ δεν θεωρώ εξτρίμ την τιμή. Ευκαιρία παντως δεν ειναι
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εχει πιο φτηνό τρόπο να αυτοκτονήσει ο γιος σου Γιώργο. Οδηγούμε τόσα χρόνια και πάλι δεν είναι τα χέρια μας για τέτοια.


σχολείο ασφαλούς οδήγησης(level 1)
Δεν υπάρχει σχολείο level 1 που να σε κάνει "έτοιμο" για S1000RR, πουθενά στον πλανήτη. Ούτε όλα τα level του Χούντρα. Γιατί είναι μικρός και την μλκια θα την κάνει στο τέλος.
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Εχει πιο φτηνό τρόπο να αυτοκτονήσει ο γιος σου Γιώργο. Οδηγούμε τόσα χρόνια και πάλι δεν είναι τα χέρια μας για τέτοια.



Δεν υπάρχει σχολείο level 1 που να σε κάνει "έτοιμο" για S1000RR, πουθενά στον πλανήτη. Ούτε όλα τα level του Χούντρα. Γιατί είναι μικρός και την μλκια θα την κάνει στο τέλος.
Εγώ δεν είπα να κάνει level 1 για να πάρει τον "πυραυλο'.

Είπα να πατήσει πόδι ο Γιώργος.
Κατόπιν αν θέλει με ένα νορμάλ μηχανάκι(αυτό ας το δουν παρέα) να του κάνει ένα δώρο για να γίνει καλύτερος.
Αν ο μικρός θέλει θα εκμεταλλευτεί αυτή την ευκαιρία και θα την επεκτείνει με ακόμα περισσότερα σχολεία για την μετέπειτα εξέλιξή του..
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Δε ξέρω αν υπάρχει άλλο μηχανάκι τόσο ελαφρύ που να μπορώ να το κυκλοφορώ χωρίς τρέιλερ
Πιστεύω να είναι σχολειό και να μάθω πάνω του
Δεν κοιτάς κάνα τέτοιο? Αν είναι να μανιβελιάζεις , να αξίζει.

Car.gr - KTM 400 LC 4 '99 Lc4
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δε ξέρω αν υπάρχει άλλο μηχανάκι τόσο ελαφρύ που να μπορώ να το κυκλοφορώ χωρίς τρέιλερ
Πιστεύω να είναι σχολειό και να μάθω πάνω του
Υπάρχει το dr350 ;)δεκα κιλά πάνω αλλά άλλο γκάζι 6ρι σασμάν κ σε πάει παντού κυριολεκτικά
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
ΚΑΚΩΣ φίλε Γιώργο του έδωσες εναλλακτική αύξησης του ποσού πέραν του συγκεκριμένου που είχε από την πώληση του Ζ750 συν τα λίγα για να φτάσει τα 5500-6000(αν θυμάμαι καλά) που είχες αναφέρει σε παλιότερο ποστ.
Από αυτά που θέλει, το μόνο που μου αρέσει λίγο, είναι το Tiger 1050.
Έλεγα να πάρει το πρώτο του 2007-2012 που το βρίσκεις 5500-6000.
Αλλά με πείσατε ότι πρέπει να πάω στο πιο νέο μοντέλο του 2013 που παρουσιάζει λιγότερα προβλήματα.
Οπότε ανέβασα το ποσό στα 7000+.:D
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Από αυτά που θέλει, το μόνο που μου αρέσει λίγο, είναι το Tiger 1050.
Έλεγα να πάρει το πρώτο του 2007-2012 που το βρίσκεις 5500-6000.
Αλλά με πείσατε ότι πρέπει να πάω στο πιο νέο μοντέλο του 2013 που παρουσιάζει λιγότερα προβλήματα.
Οπότε ανέβασα το ποσό στα 7000+.:D
Εμ καλά τα λέω..... είσαι "τραβάτε με και ας κλαίω"!!!!! :ha
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Από αυτά που θέλει, το μόνο που μου αρέσει λίγο, είναι το Tiger 1050.
Έλεγα να πάρει το πρώτο του 2007-2012 που το βρίσκεις 5500-6000.
Αλλά με πείσατε ότι πρέπει να πάω στο πιο νέο μοντέλο του 2013 που παρουσιάζει λιγότερα προβλήματα.
Οπότε ανέβασα το ποσό στα 7000+.:D
τα 08 είχαν μόνο θέμα
 
Top Bottom