ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μαύρο στον ψηλό....επειδή σε είπε αδιευκρίνιστο??
Αυτός εισαι
Οι γοητευτικοί άνδρες είναι και μοιραίοι επομένως το μαύρο τους ταιριάζει καλύτερα μάθε μπαλιτσα από τον κατεμακια
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Οι γοητευτικοί άνδρες είναι και μοιραίοι επομένως το μαύρο τους ταιριάζει καλύτερα μάθε μπαλιτσα από τον κατεμακια
Όπως και τα μάχιμα μηχανάκια άνω της 20ετίας



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
dsdimitris .
Έχω τις περισσότερες φωτό με εσένα.
Μ'αρεσε η αντίθεση που έκανε το Kawasaki σου.









Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Μετά από σχεδόν 2 χρόνια απουσίας από το χώμα και με δανεικό μηχανάκι, είχα τη χαρά να συμμετέχω ξανά σε αυτήν την ετήσια γιορτή του φόρουμ!

Τα πάντα ήταν μαγικά, όπως σε κάθε AdvtrOFFY άλλωστε από το 2019 που συμμετέχω... Πανέμορφα τοπία, προσεκτικά δουλεμένες διαδρομές με εναλλαγές, ένα απίστευτο camping spot, όμως κυρίως το γεγονός ότι τα nickname και τα avatar γίνονται επιτέλους φιλικά πρόσωπα και ειλικρινή χαμόγελα... Η μεγάλη παρέα του advride.gr!

Ευχαριστήθηκα με το παραπάνω την παρέα και τον σβέλτο ρυθμό της τυρκουάζ ομάδας, αλλά και αυτής του καπετάνιου στον "πρόλογο" της Παρασκευής, αν και το Tenere660 που πήρα την προηγούμενη μέρα από έναν φίλο, η αλήθεια είναι ότι με ταλαιπώρησε και το ταλαιπώρησα λίγο... Α ρε Meoni πότε θα σαι έτοιμος;;;

Τέλος ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε αυτούς που μόχθησαν και δαπάνησαν χρόνο και χρήμα, για να περάσουμε όλοι εμείς φανταστικά, είναι θαρρώ πολύ λίγο...!
:friendship::friendship::friendship:

 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Με τον Χρηστο ανεβηκαμε Μαιναλο για να περιμενουμε εκει τις ομαδες για φωτο
Τελικα φωτογραφησαμε τριπολιτιωτες, Πολωνους και μονο μια ομαδα, γιατι οι υπολοιποι κανανε πολλες στασεις για καφε...:waiting:

Μεχρι σερβις στον μπεργκο καναμε





..τα τακάκια πού τα΄βρήκατε ωρέ???
 

Sokratis 1100

Μέλος
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
Crf1000
Φίλε χάρηκα που σας είδα με τον πατέρα σου είστε πολύ ωραία εικόνα κ φέτος είχε κ άλλο δίδυμο όμοιο η παρέα.
Τον Padis με τον γιό του Lefteriskou .
Να είστε καλά.

Κάτι όσον αφορά την ημέρα που είχε πιάσει λάσπη το φτερό στο CRF.
Όταν σας πέρασα μετά από λίγο βρήκα τον Δημήτρη Κόκκινη οργή που σας περίμενε με τους υπόλοιπους να έρχεται προς τα πίσω κ σας αναζητούσε.
Του είπα ότι ήσασταν καλά κ αν κ διστακτικά ξαναγύρισε να βρει την ομάδα κ έτσι συνέχισαν.
Απλά ήθελα να το αναφέρω.
Κι εμείς χαρήκαμε Λεωνίδα που σε είδαμε είσαι κι εσύ συμπάθεια μας. Δυστυχώς τους καθυστέρησα σχεδόν μια ώρα..ίσως και παραπάνω. Το φτερό δεν ήθελε με τίποτα να βγει και το καθάρισμα ήταν χρονοβόρο. Μετά από ώρα τους ενημέρωσα δυστυχώς για το να προχωρήσουν και έτσι βίαια χωρίστηκε η ομάδα η οποία ήταν σούπερ.!

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Sokratis 1100

Μέλος
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
Crf1000
Όταν φεύγεις από τους πρώτους είναι λογικό να μην έχεις φωτογραφίες.
Δεν προλαβαίνουν να πάρουν θέση οι φωτογράφοι της παρέας .
Έχω να πω πως είσαι καλός πλοηγός που δεν κολλάει πουθενά και είχαμε μια ωραία ομάδα.
Αντώνη πράγματι η ομάδα ήταν πολύ καλή, αν και εμείς τουλάχιστον ήμασταν εντελώς ξεκαρφωτοι. Όλα κύλησαν ρολόι και σε ρυθμο και σε χημεία και το σημαντικότερο χωρίς απρόοπτα.!

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Kostas rally

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Voge 300 rally
Λιγες φωτο τραβηξα γιατι θαυμαζα ,χαζευα ,χαιρομουν οδηγηση ,περασα φινα ,ενα ευχαριστω σε ολους τους συνταξιδιωτες του τριημερου για την παρεα και την κοινη τρελλα που κουβαλαμε
 

Sokratis 1100

Μέλος
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
Crf1000
Να προσθέσω ότι ο Σωκράτης βολταρει με τον πατέρα του στα βουνά, άλλον έναν παλαβό της γνωστής δεκαετίας και είναι στην κατηγορία πιτσι που έριξαν τον μέσο όρο ηλικίας σε πολύ μικρό νουμερο....
Νομίζω ότι φέτος τα πιτσι ήταν περισσότερα από εμάς τα γεροντια.

Ενθαρρυντικό
Για τον μέσο όρο έρχομαι Κώστα, μη φανταστείς . Και να σκεφτείς, όταν του είπα για σας τους "adv" πριν το λασποθεραπι μου λέει "αυτοι θα είναι όλοι στην ηλικία σου" μετά του πέρασε...δεν το ξανά συζητήσαμε


Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom