Ε Ε Ερχεται!! ktm - yamaha - bmw?

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
[qu"Alexmak 125, post: 95693, member: 711"]κάτσε ρε διάολε, ακόμα δεν πήρα τίποτα.. :D[/quote]
Σε βλέπω για μεγάλο !!:sorry::pc:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Με δυό λόγια:
Το ΧC ,είναι πιό δυνατό αλλά σχετικά ψηλόροπο ,κ καλύτερο απο το F800 σε ασφάλτινες καταστάσεις.
Το F800 αντίστοιχα ,έχει γεμάτη ροπή απο χαμηλά ,αισθητά μικρότερη κατανάλωση ,κ' είναι καλύτερο σε χωμάτινες καταστάσεις.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με δυό λόγια:
Το ΧC ,είναι πιό δυνατό αλλά σχετικά ψηλόροπο ,κ καλύτερο απο το F800 σε ασφάλτινες καταστάσεις.
Το F800 αντίστοιχα ,έχει γεμάτη ροπή απο χαμηλά ,αισθητά μικρότερη κατανάλωση ,κ' είναι καλύτερο σε χωμάτινες καταστάσεις.
Έτσι. ....λόγω τρικυλινδρου κινητήρα


advφον!!
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Συγκεντώσουυυυυυ....
(μην με κάνεις να βάζω 1+1 κάθε μέρα....χαααχαα:laugh::laugh::laugh:)





Ότι και να πάρεις......
:friendship:
Φίλε Νίκο, ένα έχω να πω..
Πήρα βόλτα το 690....................................................................

Stay tuned :D
Δεν έχω χρόνο να γράψω περισσότερα επειδή δουλεύω το βράδυ.. Όποιος θέλει θα είμαι στο Sherlock στο Περιστέρι..
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
xaxaxaxaxax xaxaxaxaxaxaxaxxa
την πάτησεεεεεες φίλε.....
:pointu::pointu:

Αν καταφέρεις τώρα να πάρεις άλλο μηχανάκι θα σε παραδεχτώ....χαχαχαχα:pointu:


Υ.γ Εγώ κάθε φορά που οδηγάω το 690 ψάχνω τρόπο να πουλήσω το 640 για χάρη του.....:secret:
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
xaxaxaxaxax xaxaxaxaxaxaxaxxa
την πάτησεεεεεες φίλε.....
:pointu::pointu:

Αν καταφέρεις τώρα να πάρεις άλλο μηχανάκι θα σε παραδεχτώ....χαχαχαχα:pointu:


Υ.γ Εγώ κάθε φορά που οδηγάω το 690 ψάχνω τρόπο να πουλήσω το 640 για χάρη του.....:secret:
Το θέμα όμως είναι ότι δύσκολα θα βρω κάποιο σε καλή κατάσταση.. Επίσης έχουμε κάποιον γνωστό στην αντιπροσωπία στην Ηλιούπολη ??
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Η αίσθηση ήταν τρομακτική μπορώ να πω.. Όλα τα λεφτά!! Το κάτι άλλο, ένιωθες ότι Καβάλας ταύρο και όχι πρόβατο, με αυτό που έπαθα πλάκα ήταν με την διαδρομή που έχει μέχρι να πάρει την ταχύτητα. Στην αρχή νόμιζα ότι δεν έπαιρνε τις ταχύτητες.. Το κάτι άλλο! άμα πάρω τελικά μονοκυλινδρο μάλλον θα προτιμήσω τον πορτοκαλί ταύρο.. Αυτό που έχω να πω είναι ότι δεν έπρεπε να το πάρω βόλτα....
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Το θέμα όμως είναι ότι δύσκολα θα βρω κάποιο σε καλή κατάσταση.. Επίσης έχουμε κάποιον γνωστό στην αντιπροσωπία στην Ηλιούπολη ??

Από την στιγμή που κοιτάς για μεταχειρισμένο υπομονή,όποιο μηχανάκι και να πάρεις, και θα βρείς κάτι καλό ίσως και τέλειο...
Δες τον el-gato τι βρήκε...

Ηλιούπολη,
Θεσσαλονίκη...?
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Η αίσθηση ήταν τρομακτική μπορώ να πω.. Όλα τα λεφτά!! Το κάτι άλλο, ένιωθες ότι Καβάλας ταύρο και όχι πρόβατο, με αυτό που έπαθα πλάκα ήταν με την διαδρομή που έχει μέχρι να πάρει την ταχύτητα. Στην αρχή νόμιζα ότι δεν έπαιρνε τις ταχύτητες.. Το κάτι άλλο! άμα πάρω τελικά μονοκυλινδρο μάλλον θα προτιμήσω τον πορτοκαλί ταύρο.. Αυτό που έχω να πω είναι ότι δεν έπρεπε να το πάρω βόλτα....
:yew: ΚΤΜ φίλε....

Τι εξάτμηση είχε??
Γιατί αν ακούσεις του xurxes θα κλαίς... από χαρά από λύπη δεν ξέρω αλλά το άτιμο δεν υπάρχει!!!!
 

TOMASKTM

Θα πάρω τα βουνά...
Περιοχή
'Εδεσσα
Όνομα
ΘΩΜΑΣ
Μοτό
KTM ADVENTURE 990 2009
Επίσης έχουμε κάποιον γνωστό στην αντιπροσωπία στην Ηλιούπολη ??
αυτο που εχει στο καρ στην αντιπροσωπια της ηλιουπολης,αν δεις το εχει και ο ιδιωτης στο καρ 300 ευρο φτηνοτερα.
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Γιατί δύσκολο; βλέπω αρκετές καλές επιλογές στο καρ.
Σήμερα είδα αυτό με το φέριγκ που το εχει στα 4700, χαλασμενο όργανο, πολύ χωματίλα, ζάντες γδαρμενες και γενικά απόσο κατάλαβα δεν του συμπεριφερόταν και πολύ καλά..
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
:yew: ΚΤΜ φίλε....

Τι εξάτμηση είχε??
Γιατί αν ακούσεις του xurxes θα κλαίς... από χαρά από λύπη δεν ξέρω αλλά το άτιμο δεν υπάρχει!!!!
FMF, με σιγαστήρα και πάλι σήκωνε όλο τον τόπο στο πόδι... Μαμά και πάλι μαμά...
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Σήμερα είδα αυτό με το φέριγκ που το εχει στα 4700, χαλασμενο όργανο, πολύ χωματίλα, ζάντες γδαρμενες και γενικά απόσο κατάλαβα δεν του συμπεριφερόταν και πολύ καλά..
Μάλλον συμπεριφορά που του κάνει δείχνει και τον λόγο που αγοράζεις ένα τέτοιο μηχανάκι..
 
E

enduro

Επισκέπτης
Αλεξ...

Κατ'αρχας να σου πω την γνωμη μου για το ερωτημα σου "ποιο να παρω";...
...παρε ενα Africa καλοδιατηρημενο και εξοπλισμενο ...

και τα ΠΟΛΛΑ ρεστα που θα σου μεινουν κάντα ΠΟΛΛΑ χιλιομετρα σε χωμα και ασφαλτο...
Το ΤΑΞΙΔΙ ειναι ο σκοπος και η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ το μεσο...εισαι νεο παιδι και για μενα,ζησε οδηγωντας και αν καποια στιγμη θελησεις κατι πιο mucho(κλαϊν μαϊν δηλαδη αλλά...)το βλεπεις...Θα το δεις ομως πιο χορτατος σε εμπειριες,χιλιομετρα και ταξιδια...:)

Κατα δευτερον...αν ξαναρθεις Πατρα και δεν κοιταξεις να ενημερωσεις το Πατρινο παρεακι...θα στο πω οσο πιο απλα μπορω...:cool:fuck you bitch ADVboy :p:yew:
Να και ένας άνθρωπος που σου έδωσε μια καλή και εμπεριστατωμενη λύση

husqvarna 125
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Top Bottom