Κυριακατικη Διρφυ ολε!!!!! 18/09/16

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Λιγες φωτο ακομα απο φωτογραφικη μηχανη.....που δεν ειναι απο σημεια δρασης που υπολογιζα, αλλα απο στασεις και απροβλεπτα

Ρε παιδια...δεν πιανει τιποτα εδω πανω
Και αυτη η κεραια δεν ανοιογει αλλο



Λες να μην ειναι κεραια FM????
Για δείκτη λαδιού το πέρασε.... :D
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Τι να πει κανείς γι'αυτό το κορίτσι... το πρωί που την βρήκαμε στη Στενή με το Στέργιο, ξάπλα στην πλατεία.. πήγαμε να καθίσουμε για καφέ μέχρι να έρθουν οι άλλοι, ξάπλα στην καρέκλα.. σε όποιο διάλειμμα κάναμε και είχε λίγο ισάδι, τσουπ, ξάπλα πάλι. :p
Στη Βρωμονέρα ειδικά, έδωσε ρέστα!! Μέχρι και σύμμαχο/φύλακα στην ξάπλα βρήκε!:D

Μερσί για το φώτοσοπ! Το χρώμα μου από εκρού του νεκρού έγινε ροζ!
Από ότι βλέπω βεβαια στη φωτό εκτός από μπότοξ θα χρειαστώ και υαλουρονικό... το κόστος θα ανέβει!

Ο σκύλος όλα τα λεφτά (γούτσου γούτσου).
Αριστερά το μηχανάκι μου (στη μεθεπόμενη ζωή που θα γεννηθώ αγοράκι και θα το φτάνω..)

Ασχετο, αλλά τελικά είμαι αγύμναστη... πιάστηκα ελαφρώς... και νυστάζω ακόμα! :p

Τελικά το ΚΤΜ επιβεβαιώσαμε από τι πάσχει?
Ο Πέτρος είναι καλά? Εγραψε καθόλου κ δεν το είδα?
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Οταν ξεκινας... βολτα με πλοηγο το πουλι(εδωσε ρεσιταλ...)και ανακατεψεις λελους και ντουρους...τοτε εχεις ενα εκρηκτικο κοκτειλ...:yew:.Πρωι πρωι λοιπον και αφου ξεμπερδεψα με οικογενειακες υποχρεωσεις αναχωρησα προς αφιδνες καθηστερημενος...με τα χωματινα να αναστεναjουν(μ.ω.τ-160χλμ.:cool:)Ολοι οι αθηναιοι εκει...εκτος της Ελινας( που μας χαιρετιjε με τελικιασμενο το xr ακι...διασχιjοντας την Ε.ο.)και... τις δυο χοντρες...εεε...gs ηθελα να πω.Μετα απο λιγο ηρθε ο μανιακος μονος του χωρις το lc adv του Νικου γιατι δεν επαιρνε μπροστα το πρωι(μπαταρια:wacky:)και εμεινε πισω να τον περιμενει μεχρι να ελυνε ελυνε το θεμα(οδικη-καλωδια) και αναχωρησαμε οι υπολοιποι...χαλαρα- χαλαρα και αφου παιξαμε λιγο στις στροφες πριν την στενη(ο Πετρος ειχε κεφια)συναντησαμε τα υπολοιπα οργια...Τεσπα...αφου ηρθαν και οι Κωστης-Νικολας αργοτερα... βουρ για βουνο...:happy:.Δυστηχως πολυ jεστη και σκονη αλλα παραυτα πολυ ωραιες διαδρομες που αν και ευκολες με λιγο βροχουλα ενδιαφεροντες-πιπερατες.Ο πλοηγος μας πολυ μπροστα το παλλικαρι η θα επεφτε η θα πεταγε...ο δε μανιακ χαλαρος πισω παρεδιδε μαθηματα στο Νικο που τα πηγε περιφιμα για πρωτη φορα...ο Λιακος τσιγκλαρε το πουλι...και οι ντουροι στο ρελαντι...καλα περασαμε πολυ γελιο,μπυρες,φαγητο απολα ειχε ο μπαξες με πιο μελανο σημειο το πεσιμο του Πετρου που αν φοραγε εντουρομποτες θα ειχε γλιτωσει το ευτηχως οχι σοβαρο χτυπημα στο ποδι.Οσο αφορα το ΚαΤεΜι μου συμβαινουν αυτα...την υγεια μας να χουμε...:friendship: :friendship::friendship:.
Αν δεν συμβαιναν όλα αυτά δεν θα ήμασταν advriders φίλε. Όμορφη παρέα όμορφη βόλτα..κρίμα που την εχασα
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
φτού σας ρεμάλια ... και την ημερομηνία δε αλλάξατε, και ΚΑΛΑ περάσατε απ ότι βλέπω :ok:

να ρωτήσω κάτι όμως ... εντάξει το καταλάβαμε όλοι ότι ο Πέτρος έφαγε μία ψιλή, το καταλάβαμε, ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΑΜΕ,

Πόσες φωτογραφίες με το μηχανάκι του ανθρώπου, ξάπλα, πρέπει να ανεβάσετε ... ?
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αφου ο Πετρος δεν επαθε κατι σοβαρο και η λυση για το μπ... ε.. το ΚΤΜ του moniker θελω να πω βρεθηκε τοτε ολα ΟΚ (σχεδον) πηγανε!
Ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι και εγω μαζι σας Το κανατε και σε λαθος ημερομηνια βλεπετε οταν εγω επαιζα στα χωματα της Πελοπονησου
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Δική σου φωτο ειναι φίλε......να τα λέμε αυτά!

advφον

Βασικα του Λευκαδιου νομιζω πως ειναι... αν θυμαμαι καλα... γιατι ψιλοκοιμομουν εκεινη την ωρα:muted:
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Τι να πει κανείς γι'αυτό το κορίτσι... το πρωί που την βρήκαμε στη Στενή με το Στέργιο, ξάπλα στην πλατεία.. πήγαμε να καθίσουμε για καφέ μέχρι να έρθουν οι άλλοι, ξάπλα στην καρέκλα.. σε όποιο διάλειμμα κάναμε και είχε λίγο ισάδι, τσουπ, ξάπλα πάλι. :p
Στη Βρωμονέρα ειδικά, έδωσε ρέστα!! Μέχρι και σύμμαχο/φύλακα στην ξάπλα βρήκε!:D
Τρία αγαπημένα θηρία της φύσης....KTM...ΣΚΥΛΟΣ...ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ.....!!
 
Top Bottom