Μετά το XR τι;

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Και εγώ ξέρω αλλά δυο στα 19000 και θα παίξουν ακόμα μέσα στην εβδομάδα 1-2 με 18500 και θα πέφτουν κ άλλο .

Το Africa dct πήρε ο φίλος , να του πω να το πάει πίσω κ να πάρει το απλό (κάτσε να το ονομάσω S) για να κάνω σύγκριση με το 1000 που είχα στην κατοχή μου ?

Στρίβει κ φρενάρει μια χαρά .

Επίσης αν πάρεις κάτι τέτοιο μεγάλο ,το γκλιτερενιο να το δώσεις και να πάρεις αν θες κ άλλο μηχανάκι , ένα άλλο στυλ SF ktl

Για να τα δοκιμάσεις όλα
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Το παραπάνω δεν φοράει το adaptive φανάρι .
Αλλιώς Υπάρχει 1250 ραλλυ του '19 με τα πάντα όλα στα 19,500.
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Χωρίς να σε ξέρω και επειδή τυχαινει να διαβαζω το θέμα σαν αναγνώστης απλά θα σου πω ότι από ότι προτείνεις το πιο καλό είναι το 1290 adventure χωρίς τόσο παιδικές ασθένειες,αρκετά οικονομικό στο θάμα βενζίνης και το μόνο κακό είναι ότι έχει στις 30κ το μεγάλο σέρβις που αν το ψιλό μαζεύεις εσύ σου βγαίνει αρκετά πιο κάτω από 500.ολα αυτά τα λεω καθότι ήμουν πριν κάτοχος!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν καίγομαι για GSA, είναι ένα υπέροχο μηχανάκι αλλά προτιμώ να χρεωθώ κατιτίς έξτρα και να πάρω 1300 κούτα/εγγύηση/ασφάλεια, καλοτάξιδα σε όσους ψωνίσουν αυτά τα μεταχειρισμένα.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Πάμε να σπάσουμε το ρεκόρ του todor ρε σεις.....:ll:
Όχι Κώστα μου. Το ρεκόρ έχει σπάσει προ πολλού και από πολλούς.
Επίσης αλλιώς είναι να ψάχνεις με 3-4-5k € το "καλύτερο" μτχ κι αλλιώς συζητάμε με 18k. Καλό το τρολάρισμα, αλλά ας τα λέμε όλα (κι άλλα έχω να πω επί του θέματος, αλλά δεν υπάρχει λόγος)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραία πάμε σε ένα δύο μοντέλα, να ψωνίσουμε να κάνουμε καμμία καλή βολτα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όχι Κώστα μου. Το ρεκόρ έχει σπάσει προ πολλού και από πολλούς.
Επίσης αλλιώς είναι να ψάχνεις με 3-4-5k € το "καλύτερο" μτχ κι αλλιώς συζητάμε με 18k. Καλό το τρολάρισμα, αλλά ας τα λέμε όλα (κι άλλα έχω να πω επί του θέματος, αλλά δεν υπάρχει λόγος)
Στην καρδιά μου ...είσαι ο πατριάρχης σε τέτοια θέματα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτά είναι.

Θα διαβάσω και κανένα σχόλιο "τα παιδάκια στην Αφρική πεινάνε και εσείς δεν τρώτε τις μπάμιες σας" τώρα.

Είχε δίκιο ο λοχαγός στο στρατό. Αγόρι μου είσαι καλός θα σε πουν μαλάκα γιατί σε κάνουν ό,τι θέλουν. Είσαι αυστηρός θα σε πουν μαλάκα γιατί δεν μπορούν να κάνουν ό,τι θέλουν. Οπότε κάνε αυτό που θες εσύ όπως σου βγαίνει, μαλάκας είσαι έτσι και αλλιώς για τους άλλους. Μαλακία που τα συζητάμε κιόλας δηλαδή, τι τα θες.

Έλα Θοδωρή, παρακαλώ, το βήμα δικό σου.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αυτά είναι.

Θα διαβάσω και κανένα σχόλιο "τα παιδάκια στην Αφρική πεινάνε και εσείς δεν τρώτε τις μπάμιες σας" τώρα.

Είχε δίκιο ο λοχαγός στο στρατό. Αγόρι μου είσαι καλός θα σε πουν μαλάκα γιατί σε κάνουν ό,τι θέλουν. Είσαι αυστηρός θα σε πουν μαλάκα γιατί δεν μπορούν να κάνουν ό,τι θέλουν. Οπότε κάνε αυτό που θες εσύ όπως σου βγαίνει, μαλάκας είσαι έτσι και αλλιώς για τους άλλους. Μαλακία που τα συζητάμε κιόλας δηλαδή, τι τα θες.

Έλα Θοδωρή, παρακαλώ, το βήμα δικό σου.
Μια χαρά είναι οι μπάμιες και σκέτες και με κοτόπουλο!
Δεν χρειάζομαι κανένα βήμα. Βρήκα τον προορισμό μου με την κινεζουλα μου. Με το καλό και στα δικά σου (προορισμό, όχι κινεζουλα )
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Δεν καίγομαι για GSA, είναι ένα υπέροχο μηχανάκι αλλά προτιμώ να χρεωθώ κατιτίς έξτρα και να πάρω 1300 κούτα/εγγύηση/ασφάλεια, καλοτάξιδα σε όσους ψωνίσουν αυτά τα μεταχειρισμένα.
Έχουμε αυτή την κουβέντα εδώ και μέρες με ένα φίλο που θέλει να πάει ταμείο για ένα από αυτά , και έχουμε καταλήξει ότι η αγορά καινούργιου πολλές φορές μπορεί να βγει πολύ πιο οικονομική και ασφαλής κίνηση .
Από την άλλη είναι και τι σου κάνει κλικ .
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Μια χαρά είναι οι μπάμιες και σκέτες και με κοτόπουλο!
Η μπάμιες ποτέ δεν είναι μια χαρά , ούτε με κοτόπουλο , ούτε με μπέργκερ ον δε σαιντ , ούτε με παστίτσιο , ούτε με πρόβατο , ούτε με ψάρι και το κυριότερο ούτε μπάμιες με μπάμιες
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Η μπάμιες ποτέ δεν είναι μια χαρά , ούτε με κοτόπουλο , ούτε με μπέργκερ ον δε σαιντ , ούτε με παστίτσιο , ούτε με πρόβατο , ούτε με ψάρι και το κυριότερο ούτε μπάμιες με μπάμιες
Είμαστε κι εμείς οι ανώμαλοι που μας αρέσουν οι μπάμιες
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κώστα αυτό το 1250.με τα 19000 πόσα χλμ έχει ?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχουμε αυτή την κουβέντα εδώ και μέρες με ένα φίλο που θέλει να πάει ταμείο για ένα από αυτά , και έχουμε καταλήξει ότι η αγορά καινούργιου πολλές φορές μπορεί να βγει πολύ πιο οικονομική και ασφαλής κίνηση .
Από την άλλη είναι και τι σου κάνει κλικ .
Πόσο έχει καινούργιο ρε παίδες?
 
Top Bottom