Μετά το XR τι;

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Με ή χωρίς χαλβά; Ή μήπως τον τελείωσες κιόλας;
Δεν έχω φάει και στα κορίτσια δεν άρεσε η "λαδιλα" που δεν έχει, άσε με ζω ένα δράμα αλλά όσο κατεβαίνει το νούμερο κάπως χρυσωνεται το χάπι.
 

Doudo

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM LC8-950 Adventure '04
YAMAHA XT-1200Z Super-Tenere '14
μα αν είναι να φέρεις απο εξω 1250 με 16-17...
με ραντάρ ποιο μοντέλο είναι?
Ραντάρ δεν η BMW στα 1250.
Από φέτος στα 1300 πρεμιέρα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Πάντως για να πούμε την αλήθεια σε αυτό το φόρουμ δύο μηχανάκια μόνο μετράνε...το ένα είναι το XR και το άλλο το Transalp...οπότε αν είναι να φύγεις από XR το Transalp είναι μονόδρομος...όπως και το ανάποδο...όπως επίσης δεν είναι τυχαίο ότι XR μονδέλο είχε και η Χόνδα...όλα εξηγούνται...όλα συνδέονται με κάποιο τρόπο...αμα δείτε την ταινία...
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
οχι ρε παιδιά , ήθελα να πω οτι δεν θα εδινα πάνω απο 15 για 1290 και εγώ.

Λίγο ροπουλα χαμηλά να ειχε το XR δεν θα τυραννιόμουνα.

Τώρα εχει μπει το 1290 υπο σκέψη αλλά εχω τους ίδιους ενδοιασμούς μάλλον με τον αγαπητο Γιάννη. (Σβήσε την ανήθικη πρόταση του crosstourer)

Τώρα αυτό το 1290 που ανέβασε ο συνονόματος απο την χωρα που πίνουν τσαι και οδηγούν απο την ανάποδη μεριά , ειναι αποθηκευμένο εδώ και μια εβδομάδα, και μάλλον θα είχα προχωρήσει, αλλά εδώ για να κάνεις test drive πρέπει να παρεις αδεια απο την δουλειά σου, μονο 9-5 και ειμαι σε δύσκολη περίοδο στην δουλειά..

το ρίχνω λίγο και στην τύχη , και δεν βιάζομαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Γιάννο διάβασε κάνα βιβλίο να περάσει η ώρα μέχρι να καταλήξεις κάπου.


(Το ότι αυτό το βιβλίο έφτασε την 10η έκδοση, πρέπει να το κοιτάξουμε σαν ανθρωπότητα)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιάννο διάβασε κάνα βιβλίο να περάσει η ώρα μέχρι να καταλήξεις κάπου.


(Το ότι αυτό το βιβλίο έφτασε την 10η έκδοση, πρέπει να το κοιτάξουμε σαν ανθρωπότητα)
Να σου πάρουμε δώρο σερβιετες στα γενέθλια σου ρε. Πιο ψοφιο βιβλίο για χαζογκόμενες που το παίζουν ιστορία ούτε ο Κοέλιο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Να σου πάρουμε δώρο σερβιετες
Να μου τις πάρεις μετά από 13 χρόνια, ζωή να 'χουμε να γυρνοβολάμε.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Να μου τις πάρεις μετά από 13 χρόνια, ζωή να 'χουμε να γυρνοβολάμε.
Στάσου και εσύ βιαστικέ, δώστου μια ευκαιρία να βάλει τα γυαλιά της πρεσβυωπίας και να σου απαντήσει πάλι. :Watching::roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στάσου και εσύ βιαστικέ, δώστου μια ευκαιρία να βάλει τα γυαλιά της πρεσβυωπίας και να σου απαντήσει πάλι. :Watching::roflmao:
Θα έχει εμμηνόπαυση τότε ο κυρ καπετάνιος. Τα κορίτσια αν υπονοεί αυτό δεν αργούν τόσο πλέον.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν έχω πιει καφέ ακόμα αλλά το έχω ήδη βάλει σε δύο θέματα και δεν το βλέπω πιο "καλό" από Άφρικα 1100 γενικότερα, έχει ενδιαφέρον όμως.

Επίσης αν έχει 18 το στριτ, αυτό θα περνάει το 20ρικο. Προσωπικά αν έφτανα σε τέτοιες τιμές, οι επιλογές είναι πιο βόρεια από την Ιταλία μόνο.




Edit

ΡΕ ΤΡΕΛΕ όταν γράφεις "το Στελβιο έδωσε την απάντηση" νόμιζα ότι εννοούσε το μοτογκουτσι Στελβιο όχι το πάσο. Εκεί δεν πας με ΚΤΜ. Τώρα είδα το φλικφλοκ
 
Τελευταία επεξεργασία:

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Δεν έχω πιει καφέ ακόμα αλλά το έχω ήδη βάλει σε δύο θέματα και δεν το βλέπω πιο "καλό" από Άφρικα 1100 γενικότερα, έχει ενδιαφέρον όμως.

Επίσης αν έχει 18 το στριτ, αυτό θα περνάει το 20ρικο. Προσωπικά αν έφτανα σε τέτοιες τιμές, οι επιλογές είναι πιο βόρεια από την Ιταλία μόνο.




Edit

ΡΕ ΤΡΕΛΕ όταν γράφεις "το Στελβιο έδωσε την απάντηση" νόμιζα ότι εννοούσε το μοτογκουτσι Στελβιο όχι το πάσο. Εκεί δεν πας με ΚΤΜ. Τώρα είδα το φλικφλοκ
και ειπα θα; τσιμπησει:p
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
και ειπα θα; τσιμπησει:p
Αγγελίες κοιτάω για την πιο κάτω κατηγορία όπως είπα αρχικά.



(αφήνω μικρό παράθυρο μήπως σκάσει σούπερ ευκαιρία για κάτι άλλο).
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Νομίζω πως ναι,

κοιτάω για μτχ. XR Gen 2 μπας και ..

Καινούργιο εχει 23.030 σε μαύρο (Εξτρα χρεωση μπεμφε)

xrnew

στο car το πιο φθηνο του 21΄με 20.000 στα 19.000...

του 23΄ 20.700 με ελάχιστα χιλ.

ρε παιδιά στα 20 και 21 παω και στα 23 να το παρω κουτα...

update, ελαφρως φθηνότερο -530 το νέο XR

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom