Νέo Honda Transalp;!

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ρε παιδιά ήρθε σήμερα 1 νεο transalp μαζι στη βόλτα… δεν ξέρω πως μπορεί να συγκριθεί αυτό με Τ7 στο χώμα.

Διπλα δίπλα, χωρίς να καβαλήσεις, αν τα βάλεις το transalp είναι λες και έχει βγει στη σύνταξη μια δεκαετία
Τα λέμε από τότε που βγήκε φίλε.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ρε παιδιά ήρθε σήμερα 1 νεο transalp μαζι στη βόλτα… δεν ξέρω πως μπορεί να συγκριθεί αυτό με Τ7 στο χώμα.

Διπλα δίπλα, χωρίς να καβαλήσεις, αν τα βάλεις το transalp είναι λες και έχει βγει στη σύνταξη μια δεκαετία
BAN
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έχω χάσει επεισόδια πόσες σελίδες πίσω πρέπει να πάω
Καμία παλικάρι μου, εσύ γράφεις χιλιόμετρα γιατί έτσι πρέπει. Αυτά εδώ άστα για εμάς που έχει βγάλει σπυριά το πιτσιποπακι μας από τον καναπέ αντί να βγάλει από τη σέλα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καμία παλικάρι μου, εσύ γράφεις χιλιόμετρα γιατί έτσι πρέπει. Αυτά εδώ άστα για εμάς που έχει βγάλει σπυριά το πιτσιποπακι μας από τον καναπέ αντί να βγάλει από τη σέλα.
Εσύ έχεις πάρει ροζ καναπέ και μπράβο σου...!
Όλα θα έρθουν σιγά σιγά...
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Καμία παλικάρι μου, εσύ γράφεις χιλιόμετρα γιατί έτσι πρέπει. Αυτά εδώ άστα για εμάς που έχει βγάλει σπυριά το πιτσιποπακι μας από τον καναπέ αντί να βγάλει από τη σέλα.
Πες τα....

Εσύ έχεις πάρει ροζ καναπέ και μπράβο σου...!
Όλα θα έρθουν σιγά σιγά...
Ωωωωωωωωωωωχ..







Βλέπω να το πατάει το κουμπί Θανάση....


















 

AntonisD

Μέλος
Όνομα
Αντώνης Δαφνής
Μοτό
NC 750X
SH 150
Kaze R 110
Πηγα σήμερα να παρω για τεστ ραιντ ένα Transalp από το κατάστημα Πέτσας και μου ζήτησε να του κάνω κατάθεση 1500,00€ η να του δώσω πιστωτική με τα ίδια λεφτά

Μου είπε ότι οποίος θέλει να αγοράσει μια μοτοσυκλέτα 11500 χιλιάδων ευρώ πρέπει να έχει 1500 ευρώ πάνω του η σε πιστωτική κάρτα μαζί του για να πάρει τη μοτοσυκλέτα και να τα επιστρέψει μετά το τέλος του τεστ

Δεν έχω κάποια άλλη συναλλαγή μαζί του ούτε γνωρίζω αν είναι καλός επαγγελματίας αλλά το θεωρώ απαράδεκτο αυτό που ζητάει

Επειδή ενδιαφέρομαι να αλλάξω το NC πήρα για τεστ το Norden ,το 790 και το Tuareg και έδωσα ταυτότητα και δίπλωμα ,υπέγραψα και κάποια χαρτιά και οι άνθρωποι μου έδωσαν τις μοτοσυκλετες χωρίς κανένα πρόβλημα και άλλες υπερβολικές (για να μη πω μια άλλη λέξη) απαιτήσεις

Συμπέρασμα
Οποίος θέλει να πάρει μοτοσυκλέτα για τεστ από το κατάστημα του να έχει μαζί του σε μετρητά η σε κάρτα 1500€


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Απαράδεκτο κ αντιεπαγγελματικο,καλά κάνεις κ το αναφέρεις..Καλά είναι να το γράψεις κ στις κρατικές του στο Google..Κ σε περίπτωση που κάποιος δεν έχει καθόλου λεφτά κ απλά θέλει να κάνει ανταλλαγή κ τα υπόλοιπα δόσεις, δεν θα κάνει τεστ ντραιβ?
 

AntonisD

Μέλος
Όνομα
Αντώνης Δαφνής
Μοτό
NC 750X
SH 150
Kaze R 110
Απαράδεκτο κ αντιεπαγγελματικο,καλά κάνεις κ το αναφέρεις..Καλά είναι να το γράψεις κ στις κρατικές του στο Google..Κ σε περίπτωση που κάποιος δεν έχει καθόλου λεφτά κ απλά θέλει να κάνει ανταλλαγή κ τα υπόλοιπα δόσεις, δεν θα κάνει τεστ ντραιβ?
Αυτός είναι ο λόγος που το αναφέρω εδώ
Το έκανα ήδη στο google


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom