Νέo Honda Transalp;!

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Όχι για τα μοντέλα, για τις γωνίες στα γόνατα.


Θα συμφωνήσω με τον Νίκο ως προς τη κοινή επιθυμία μας για τη συνεπιβάτιδα.

Από εκεί και πέρα επειδή δε βλέπω να έχει σχολιαστεί.... είναι ίσως η καλύτερη υλοποιήσει συνδυασμού ποδιάς με κάγκελα που έχω δει ποτέ σε On/Off μοτοσυκλέτα. Μακράν!!!

Και μια προσωπική εξομολόγηση. Δε πίστευα ποτέ ότι θα έλεγα μια μέρα ότι θα υπάρξει ΤΑ που θα μου αρέσει.... πρέπει να είμαστε πολύ κοντά στο τέλος αυτού του κόσμου όπως τον γνωρίζαμε.
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Θα συμφωνήσω με τον Νίκο ως προς τη κοινή επιθυμία μας για τη συνεπιβάτιδα.

Από εκεί και πέρα επειδή δε βλέπω να έχει σχολιαστεί.... είναι ίσως η καλύτερη υλοποιήσει συνδυασμού ποδιάς με κάγκελα που έχω δει ποτέ σε On/Off μοτοσυκλέτα. Μακράν!!!

Και μια προσωπική εξομολόγηση. Δε πίστευα ποτέ ότι θα έλεγα μια μέρα ότι θα υπάρξει ΤΑ που θα μου αρέσει.... πρέπει να είμαστε πολύ κοντά στο τέλος αυτού του κόσμου όπως τον γνωρίζαμε.
Θα συμφωνήσω απόλυτα για τον συνδυασμό πόδια - κάγκελα :friendship:
 
Reactions: STF

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Τελικά η χοντα κατάφερε ονομαστικά (βάρος ιπποδύναμη ροπή) να βγάλει ένα ενδιαφέρον μηχανάκι το οποίο είναι λίγο πιο αδιάφορο εμφανισιακά από ένα πιατο φιδε σε τραπεζι με ψητα. Αυτά μόνο η συγκεκριμένη εταιρεία μπορεί να τα κανει καθότι ειλικρινά θέλει πολυ προσπαθεια να βγάζεις στη σειρά τοσα αδιάφορα αισθητικά μηχανάκια.
Ας περιμενουμε και τα τεστ να δουμε τι θα πουνε , αλλά προς το παρον παλι τουαρεγκ βλέπω μπροστά μου
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
το οποίο είναι λίγο πιο αδιάφορο εμφανισιακά από ένα πιατο φιδε σε τραπεζι με ψητα.
Όποτε αναφέρεις φαγητό γίνεσαι ποιητής ρε κιορατά...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Όποτε αναφέρεις φαγητό γίνεσαι ποιητής ρε κιορατά...
Εγκρίνεται μέσω στομάχου λίγη λίγδα στο μυαλό μου εκείνη τη στιγμή, γι αυτό δουλευει το συστημα καλυτερα
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Το να χρησιμοποιουμε περι αισθητικης εκφρασεις του στυλ "ειναι" αντι πχ "το βρισκω" δειχνει ποσο σοβαρα παιρνουμε τον εαυτο μας. Πλακα εχουμε οι αθρώποι
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή η συζήτηση έχει γίνει πολλάκις όχι μόνο τελευταία, όταν μιλάς και λες "είναι βαρετό" δεν εννοείται ότι μιλάς για τον τρόπο που το βλέπεις;

Υπάρχει κάποιος, οποιοσδήποτε, που να λέει είναι βαρετό και δεν υπάρχει άλλη οπτική άλλου ανθρώπου τέλος αυτό είναι;

Μόνο στον κοβιντ το ζήσαμε αυτό.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Το ερώτημα είναι αν θα πουλήσει όσο τα βαρετά ΤΑ 600/650 ή όσο το βαρετό 700
Νομίζω πάμε στη πρώτη περίπτωση
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Φαίνεται πως η Honda ετοιμάζει και άλλη έκπληξη. Κάποια φήμη αναφέρει ως μέση Ευρωπαϊκή τιμή τα 10.400 € για το νέο ΤΑ. Αυτό θα είναι πραγματικά ενδιαφέρον. Κάτω από 12 χιλιάρικα ήταν η αρχική ανακοίνωση, και στα 10,5 όμως κάτι θα βρούμε να γκρινιάξουμε... ας το κάνουμε όταν το δούμε από κοντά και το οδηγήσουμε τουλάχιστον.

Έχω τραβήξει χαρτάκι σειράς προτεραιότητας για αυτό και το μεγάλο V-strom DE σε test-ride.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σταματήστε να το λέτε V strom :p
Οι ΚΤΜάκηδες δεν έχουν σταματήσει να γράφουν και να λένε 790S και 890S ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ...


Vstrom μέχρι να σβήσει ο ανατέλλων ήλιος
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλά.....θα πάει κανένας χριστιανός να ψωνίσει και θα ψάχνει για V.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σε εμένα δεν απάντησες;

Το 1050 έπαψε να είναι V?
Γενικά το λέω.....η συζήτηση τις τελευταίες ημέρες είναι για το νέο Σουζούκι 800 και όχι το 1050.
 
Reactions: STF
Top Bottom