Πλαϊνες βαλίτσες OnOff...αξιολόγηση κατόχων!

gefr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος Φραγκόπουλος
Μοτό
Πάντα υπάρχει αιτία
Παυλο με τις εξελιξεις στα κλεισιματα που εκαναν τα παιδια στις Ελληνικες βαλιτσες
αν αγοραζα σημερα πιθανοτατα να αγοραζα απο αυτους!
Και μαλιστα μαυρες.
Παντα με δεδομενο οτι θα ειχε για το δικο μου μοντελο την επιλογη της μικρης αριστερης που ακολουθει την εξατμιση(Δεν το ξερω αυτο).
Οι Atlas έχουν τη δυνατότητα να κόβουν τις βαλίτσες τους στο σημείο της εξάτμισης, από ότι λένε στο site τους http://atlaspanniersofficial.gr/index.php/2014-09-05-07-18-37/valitses
Γειά χαρά
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Μια λιγο off topic ερωτηση. Εχω 3 κλειδαριες απο την triumph οι οποιες μπαινουν σε βαλιτσες triumph και ανοιγουν ολες και ο κεντρικος διακοπτης της μηχανης με το ιδιο κλειδι. Εαν προτιμησω atlas ή earth explorer μπορει ο κατασκευαστης να βαλει τις κλειδαριες αυτες στις βαλιτσες?


Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει!
Μπορείς να τους πάρεις ένα τηλ και να ρωτήσεις τους ίδους που τις φτιάχνουν κιόλας αλλά με μία γρήγορη σκέψη, θα χρειαστείς 4 ή 5 τέτοιες κλειδαριές ανάλογα να θα πάρεις πλαϊνές ή και πίσω. (η κάθε πλαϊνή βαλίτσα έχει 2 κλειδαριές)
 

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Παλικάρια όλα ωραία και καλά , αλλά επειδή μια φωτογραφία είναι 1000 λέξεις(ίσως και παραπάνω).Δεν ανεβάζεται καμία φωτό με τις ''κοπέλες '' :friendship:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
το site της earth δεν δουλευει και της ατλας δεν βγαζει....
οι 30αρες τους τι διαστασεις εχουν?
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
το site της earth δεν δουλευει και της ατλας δεν βγαζει....
οι 30αρες τους τι διαστασεις εχουν?
γιατί δεν κάνεις ένα τηλ να σου πουν ακριβώς οι κατασκευαστές τους?:)
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
για να μην ανοιγω καινουριο θεμα...
εχουμε τα εξης.
1.βασεις βαλιτσων μαμα ktm.
2.πανω εχουν touratech τουβλα των 41λ που θα παρουν τον πουλο,διοτι με αυτες το μηχανακι ειναι σαν μπαλαρινα με καπουλια αδερφες καρντασιαν.κοινως θα πουληθουν για κατι πιο μικρο και πιο ευχρηστο.
3.υποψηφιες εχουμε 29αρες touratech(σιγα μην βρεθουν για τραμπα),30αρες hepco n becker πλαστικες που θεωρητικα κουμπωνουν,διοτι και οι πλαστικες που δινει η ktm hepco ειναι,τις ελληνικες των 2 εταιριων στην μικρη τους εφαρμογη.
ακουω γνωμες?
οι hepco εχουν ενιαιο κουμπωμα ολες?
αντιπροσωπος ελλαδα ποιος ειναι?
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
για να μην ανοιγω καινουριο θεμα...
εχουμε τα εξης.
1.βασεις βαλιτσων μαμα ktm.
2.πανω εχουν touratech τουβλα των 41λ που θα παρουν τον πουλο,διοτι με αυτες το μηχανακι ειναι σαν μπαλαρινα με καπουλια αδερφες καρντασιαν.κοινως θα πουληθουν για κατι πιο μικρο και πιο ευχρηστο.
3.υποψηφιες εχουμε 29αρες touratech(σιγα μην βρεθουν για τραμπα),30αρες hepco n becker πλαστικες που θεωρητικα κουμπωνουν,διοτι και οι πλαστικες που δινει η ktm hepco ειναι,τις ελληνικες των 2 εταιριων στην μικρη τους εφαρμογη.
ακουω γνωμες?
οι hepco εχουν ενιαιο κουμπωμα ολες?
αντιπροσωπος ελλαδα ποιος ειναι?
Αφου ξεκινάς αλλαγές και είναι να δώσεις και το κάτι τις σου, καλύτερα πάνε σε μέταλα!!!Δες τιμές και ποιότητες, αναλογία τιμής ανα προϊόν και αποφάσισε ποια μέταλα θα βάλεις!!!
 

tzigis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα /Συβοτα Θεσπρωτίας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F650gs twin
P200
Avon 300
Καλημέρα ...κάτι άσχετο η σχετικό !οπως το εκλάβει ο καθένας . Δεν ξέρω αν θα ξανά έπερνα κάτι σε hepco&becker .. Σε αστοχία υλικού μόνο επαγγελματική συμπεριφορά δεν επέδειξε ο εισαγωγέας..
Με κάλυψε το κατάστημα με χασούρα δικιά του προς τιμήν τους !!
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Δεν ξέρω αν ισχύει και με τις μεταλλικές βαλίτσες αυτό, αλλά στις μανισιες πλαστικές hepco ξεκλειδωνεις το κούμπωμα τους και τις βγάζεις κατευθείαν για να τις πάρεις μαζί σου. Η λογική αυτή προσωπικά με έχει βολέψει πάρα πολύ.
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
http://www.hepco-becker.com.au/photos/?id=2
αυτες οι τζουνιορ οι 30αρες,ωραιες φαινονται.τις εχει κανενας να πει αποψη?
Θα βαλεις αυτες στο κτηνος??? Σαν αδερφη θα ειναι... χαχαχα

Περα απ την πλακα εμενα εμφανησιακα μ αρεσουν οι μαμισιες h&b η μετα σιδερενερινες τετραγωνες... zega κτλ..
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Θα βαλεις αυτες στο κτηνος??? Σαν αδερφη θα ειναι... χαχαχα

Περα απ την πλακα εμενα εμφανησιακα μ αρεσουν οι μαμισιες h&b η μετα σιδερενερινες τετραγωνες... zega κτλ..
εχει τωρα zega.41l.πολυ μεγαλες,αχρηστες για μενα.το ιδανικο ειναι 29αρες zega
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
για να μην ανοιγω καινουριο θεμα...
εχουμε τα εξης.
1.βασεις βαλιτσων μαμα ktm.
2.πανω εχουν touratech τουβλα των 41λ που θα παρουν τον πουλο,διοτι με αυτες το μηχανακι ειναι σαν μπαλαρινα με καπουλια αδερφες καρντασιαν.κοινως θα πουληθουν για κατι πιο μικρο και πιο ευχρηστο.
3.υποψηφιες εχουμε 29αρες touratech(σιγα μην βρεθουν για τραμπα),30αρες hepco n becker πλαστικες που θεωρητικα κουμπωνουν,διοτι και οι πλαστικες που δινει η ktm hepco ειναι,τις ελληνικες των 2 εταιριων στην μικρη τους εφαρμογη.
ακουω γνωμες?
οι hepco εχουν ενιαιο κουμπωμα ολες?
αντιπροσωπος ελλαδα ποιος ειναι?
Σου χω στείλει πμ, ψάχνω μια μεγάλη Zega για το 690 του αδερφού μου, αν πεις να τις δωσεις τις παίρνει να χει 2η γιατι δεν παίζουν καινούργιες πλέον.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Σου χω στείλει πμ, ψάχνω μια μεγάλη Zega για το 690 του αδερφού μου, αν πεις να τις δωσεις τις παίρνει να χει 2η γιατι δεν παίζουν καινούργιες πλέον.


Sent from my iPhone using Tapatalk
εχεις απαντηση
 

Alanis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
KTM990ADV S
Χαιρετώ την παρέα, θέμα που ενδιαφέρει πολύ.... μια σκέψη καθώς δεν είδα να αναφέρεται κάποιος και νομίζω οτι εκεί υπερτερούν τα προϊόντα μεγάλων εταιριών. ΑΝ για τον οποιονδήποτε λογο η βαλίτσα φυγει από την θέση της χωρίς ευθύνη του αναβάτη και προκαλέσει ζημιά/ τραυματισμό σε τρίτο τότε αν δεν μιλάμε για προϊον εταιρίας H&B TRKT SW κτλ σε ποιον απευθυνόμαστε;...
Τα πάντα εξαρτώνται από την χρήση που κάνει ο καθένας βεβαια αλλά νομίζω είναι ενας παράγοντας που πρέπει να συνυπολογιστεί.
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Δεν καταλαβαίνω την ερώτησή σου. Δηλαδή, έχεις υπόψιν σου περιπτώσεις τέτοιες που αυτές οι εταιρείες αποζημιωσαν αναβάτη ; Δεν νομιζω ότι θα κάνανε κατι καλυτερο.

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom