Χωμάτινο μάθημα level 1, με τον Δημήτρη Χελιωτη

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πρέπει να προλάβω και το σούπερ μάρκετ ανοιχτό, με ένα λόγο (αντί για δύο) ο Δημήτρης είναι ωραίος τύπος. Βασικά δεν κάνεις μάθημα ακριβώς, έχεις βγει με έναν φίλο σου πιο έμπειρο που σου δείχνει τι να κάνεις.

Κούραση, δεν είχα ψυχή να περάσω την μεγάλη κατηφόρα/ανηφόρα και μπράβο στα παιδιά που το έκαναν, τρανσαλπ δύναμη.

Τώρα έχω πάθει arm pump, ελπίζω αύριο να είναι οκ, θα ρίξω μια ιμπουπροφεν και πολύ νερό.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Πολύ ωραία ήταν, αυτό που έμαθα είναι πως πρέπει να βρω τουλάχιστον μια φορά την βδομάδα να πηγαίνω βουνό να κάνω εξάσκηση κάποιες ασκήσεις που κάναμε ώστε να υπάρχει βελτίωση.


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Οπως ειπε και ο amyroukai ,ειναι σα βολτα με καποιον πολυ πιο εμπειρο φιλο που σε παει στα καταλληλα μερη και σου δειχνει πως και τι.
Που αραξατε?
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Απόλαυση το μάθημα με το Δημήτρη, ωραιος δάσκαλος ωραιος άνθρωπος. Πραγματικά τον ευχαριστώ για όλη τη σημερινή μέρα. Με το ζόρι κρατάω το κινητό και γράφω. Σωματικά καθότι κατέρρευσα και ψάχνω να δω πως θα βρω δυνάμεις για αύριο. Θα παρω παλι το μεγάλο το οποίο δίσκος πρέπει να την άκουσε, και γενικά νομίζω την άκουσε το μηχανάκι αλλά δεν πειραζει. Θα το βάλω αγγελία, από γιατρό ξέρετε τώρα
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Απόλαυση το μάθημα με το Δημήτρη, ωραιος δάσκαλος ωραιος άνθρωπος. Πραγματικά τον ευχαριστώ για όλη τη σημερινή μέρα. Με το ζόρι κρατάω το κινητό και γράφω. Σωματικά καθότι κατέρρευσα και ψάχνω να δω πως θα βρω δυνάμεις για αύριο. Θα παρω παλι το μεγάλο το οποίο δίσκος πρέπει να την άκουσε, και γενικά νομίζω την άκουσε το μηχανάκι αλλά δεν πειραζει. Θα το βάλω αγγελία, από γιατρό ξέρετε τώρα
αερα περασες απο παντου με το GS και με λαστιχο ακαταλληλο! εκεινο το ποταμι στο τελος σε πεθανε. :laugh:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Μόνο αυτό θα ανεβάσω τα άλλα στη σουμα την Δευτέρα. (Ήταν τρομερή η εμπειρία και ο χελιωτης εκτός από καλός δάσκαλος και μεταδοτικός είναι και καλός άνθρωπος)


Στάλθηκε από το iQS805 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το ποτάμι στο τέλος ήταν η χαριστική βολή γενικώς. Τι ήθελα και έμπλεξα πάρτ δεν-θυμάμαι-πια-ποιό-νούμερο

Το 950 ήταν το μεγάλο αδερφάκι του Χ, με το σαφάρι ντεπόζιτο. Δυστυχώς ενσάρκωσε όλες τις φοβίες μου στην διαδρομή.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Πρέπει να πήγατε όλα τα αγόρια που δηλώσατε, από ότι βλεπω
Αυριο θα είναι καλύτερη μερα
Γελάω με το καλυτερο αυριο. Ουτε ο ΓΑΠ δεν λέει τέτοια. Καταρχάς δεν μας έμειναν χέρια για αυριο οπότε όσοι δεν βροντηξαμε σήμερα, θέσαμε για αυριο σοβαρή υποψηφιότητα για αγορά οικοπέδων
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γελάω με το καλυτερο αυριο. Ουτε ο ΓΑΠ δεν λέει τέτοια. Καταρχάς δεν μας έμειναν χέρια για αυριο οπότε όσοι δεν βροντηξαμε σήμερα, θέσαμε για αυριο σοβαρή υποψηφιότητα για αγορά οικοπέδων
Μεγαλύτερο μάθημα από το να μάθεις να πέφτεις, δεν υπαρχει
Κράτα ψηλά τη σημαία των μαστοδοντων
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μεγαλύτερο μάθημα από το να μάθεις να πέφτεις, δεν υπαρχει
Κράτα ψηλά τη σημαία των μαστοδοντων
Εννοείται, έχω σήμερα πληρη λίστα χωματουργικων εργασιών, ξεμπαζωμα ξερίζωμα, ξέσκισμα πασης φύσεως. Περαν της πλακας το μηχανάκι αν ειχε σήμερα φωνή νομίζω θα μ έβριζε κανονικά.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπ
Εννοείται, έχω σήμερα πληρη λίστα χωματουργικων εργασιών, ξεμπαζωμα ξερίζωμα, ξέσκισμα πασης φύσεως. Περαν της πλακας το μηχανάκι αν ειχε σήμερα φωνή νομίζω θα μ έβριζε κανονικά.
Μπααα.... Δεν έχει όρια
Προχώρα δυνατα
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Απο την μία ανυπομονώ για το επόμενο που θα έρθει η σειρά μας και από την άλλη σκέφτομαι ως παντελώς άσχετος με τα χωμάτινα τεραίν και αρκετά αγύμναστος που πάω να μπλέξω Ολοκληρώστε το διήμερο να αρχίσουμε τις απορίες!!
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Απο την μία ανυπομονώ για το επόμενο που θα έρθει η σειρά μας και από την άλλη σκέφτομαι ως παντελώς άσχετος με τα χωμάτινα τεραίν και αρκετά αγύμναστος που πάω να μπλέξω Ολοκληρώστε το διήμερο να αρχίσουμε τις απορίες!!
μια χαρα ειναι ,θα περασεις τελεια!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Απο την μία ανυπομονώ για το επόμενο που θα έρθει η σειρά μας και από την άλλη σκέφτομαι ως παντελώς άσχετος με τα χωμάτινα τεραίν και αρκετά αγύμναστος που πάω να μπλέξω Ολοκληρώστε το διήμερο να αρχίσουμε τις απορίες!!
Είναι από τα πράγματα που αν δεν δοκιμάσεις, δεν θα μαθεις
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
αερα περασες απο παντου με το GS και με λαστιχο ακαταλληλο! εκεινο το ποταμι στο τελος σε πεθανε. :laugh:
Περάσαμε ποταμι? Δεν είδα τίποτα ήταν θολωμενη η μάσκα καθότι ξεφυσουσα σαν ρινόκερος πριν το έμφραγμα. Αν δεν φέρεις κάμερα αυριο θα φας σπρώξιμο σε ρέμα να ξες
 
Top Bottom