Adventure Tour Παρνασσός - Γκιώνα by Worksbike 11-12/11

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τελικά θα ξεκινήσω αύριο κατά τις 10:00 από παλιό για Θήβα. Πολύ θα ήθελα να ανέβω με τα παιδιά αλλά ο καιρός μάλλον θα #ΜΤΚΗΓΜΣΕ εκείνη την ώρα.
Εντάξει επάνω το πιθανότερο να γίνουμε εμπριμέ, αλλά ας φτάσω στεγνός μέχρι εκεί. Αν και η πρόβλεψη για Σάββατο δείχνει καλύτερη.

Όποιος θέλει να πάμε παρέα ας γράψει να βρεθούμε. Ταχύτητα 90 και στάση Αλίαρτο για τυρόπιτα :laugh:
Τηλέφωνο 69414089 εβδομήντα
Αντώνης
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τελικά θα ξεκινήσω αύριο κατά τις 10:00 από παλιό για Θήβα. Πολύ θα ήθελα να ανέβω με τα παιδιά αλλά ο καιρός μάλλον θα #ΜΤΚΗΓΜΣΕ εκείνη την ώρα.
Εντάξει επάνω το πιθανότερο να γίνουμε εμπριμέ, αλλά ας φτάσω στεγνός μέχρι εκεί. Αν και η πρόβλεψη για Σάββατο δείχνει καλύτερη.

Όποιος θέλει να πάμε παρέα ας γράψει να βρεθούμε. Ταχύτητα 90 και στάση Αλίαρτο για τυρόπιτα :laugh:
Τηλέφωνο 69414089 εβδομήντα
Αντώνης
Μετά την στάση για τυρόπιτα Αλίαρτο, πιάσε το ποτάμι και πήγαινε μεχρι το χωριό Αγιο Ανδρέα* παράλληλα με αυτό!!!
Φλαταδουρα τελείως και πιάνεις άνετα τα εκατό χλμ/ώρα!!! Έτσι, για το ξεκ@ύλωμα πριν φτάσεις Λειβαδιά!!! :happy:
Αυτό, αν ΔΕΝ έχει βρέξει, γιατί αν έχει βρέξει, θα κολλήσει το μηχανάκι απ'τον πηλό/χωμα που έχει σε αρκετά σημεία εκεί...... :wacky:

*Θα σε βγάλει ο χωματόδρομος, λίγο μετά τον Ορχομενό (δηλαδή, σαν να έρχεσαι από Καστρο πηγαίνοντας προς Ορχομενό και μετά Λειβαδιά)!
 

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
Λόγο βροχής το 16:00 Χωριάτικο Αγ Στεφανο δεν το βλέπω antsoar πιθανόν να φύγουμε ποιο νωρίς κατα τις 12:00 αλλα δεν θελω να δωσω ραντεβού και να στραβωσει
Έχει βγάλει και μια ανακοίνωση ο Χελιωτης για 18:00 αλλά και πάλι θα βρέχει :rolleyes:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πηγαίνετε ρε μην χάνετε τις βόλτες, ας βρέξει, ας χιονίσει, όλα στο πρόγραμμα είναι, όλα εμπειρίες είναι σε αυτήν την πτάνα τη ζωή, αυτές μένουν όταν θα είσαστε με Π και θα αναπολείτε τις παλιές καλές εποχές που έβραζε το αίμα και ήσασταν βουτηγμένοι στην γλυκιά ταλαιπωρία. Δε θυμάμαι κάνα παπού να πίνει το τσάι του στο μπαλκονι και να αναπολεί τις στιγμές που καθότανε στον καναπέ και έκαιγε τα κύτταρα του μπροστά στην τηλεόραση γκάντ ντάμνιτ!
Θα συμφωνήσω μαζί σου.
Γαντάκι Sanitas μην ξεχάσετε…aDventure tour στη Κρήτη όλη μερα βρόχα βαζαμε νερά μπουργάνα , , αγκαλιάζαμε και τα καλοριφέρ :roflmao:
Ναι αλλά περάσαμε γαμάτα .
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Πηγαίνετε ρε μην χάνετε τις βόλτες, ας βρέξει, ας χιονίσει, όλα στο πρόγραμμα είναι, όλα εμπειρίες είναι σε αυτήν την πτάνα τη ζωή, αυτές μένουν όταν θα είσαστε με Π και θα αναπολείτε τις παλιές καλές εποχές που έβραζε το αίμα και ήσασταν βουτηγμένοι στην γλυκιά ταλαιπωρία. Δε θυμάμαι κάνα παπού να πίνει το τσάι του στο μπαλκονι και να αναπολεί τις στιγμές που καθότανε στον καναπέ και έκαιγε τα κύτταρα του μπροστά στην τηλεόραση γκάντ ντάμνιτ!
❤
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
εγώ κουβαλάω για παντός καιρού καταστάσεις ένα τίμιο σετ αδιάβροχα, ένα σετ γάντια τύπου κουζίνας (υπάρχουν και πιο χοντρά από τα κλασικά ροζ/κόκκινα) σε μεγάλο μέγεθος που τα φοράω πάνω από τα εντουράδικα γάντια και 2 μπαλακλάβες (μία φοράω, μία καβάτζα). Δε νομίζω οτι θέλεις κάτι παραπάνω.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Πηγαίνετε ρε μην χάνετε τις βόλτες, ας βρέξει, ας χιονίσει, όλα στο πρόγραμμα είναι, όλα εμπειρίες είναι σε αυτήν την πτάνα τη ζωή, αυτές μένουν όταν θα είσαστε με Π και θα αναπολείτε τις παλιές καλές εποχές που έβραζε το αίμα και ήσασταν βουτηγμένοι στην γλυκιά ταλαιπωρία. Δε θυμάμαι κάνα παπού να πίνει το τσάι του στο μπαλκονι και να αναπολεί τις στιγμές που καθότανε στον καναπέ και έκαιγε τα κύτταρα του μπροστά στην τηλεόραση γκάντ ντάμνιτ!

Έχει δίκιο ο καπετάνιος, μη μασάτε ρε πηγαίνετε να ζήσετε την περιπέτεια, να μυρίζετε το νωπό χώμα, να διασχίσετε δρόμους στρωμένα στα χρώματα του φθινοπώρου και να οδηγήσετε στις χωμάτινες φιδίσιες διαδρομές του βουνού που υμνεί και ο ποιητής στις αρχαίες ραψωδίες.

Και αφήστε εμάς να καθόμαστε μπροστά από τη βαρετή θαλπωρή του τζακιού παρέα με κάτι ξεπλυμενες ξανθές φιλενάδες από τη Σουηδία, πίνοντας κρασί και τρώγοντας ψητό πριν ξεκινησο...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Και αφήστε εμάς να καθόμαστε μπροστά από τη βαρετή θαλπωρή του τζακιού παρέα με κάτι ξεπλυμενες ξανθές φιλενάδες από τη Σουηδία, πίνοντας κρασί και τρώγοντας ψητό πριν ξεκινησο...
Τάσο Δούση βγες από το προφίλ του φίλου μας του Κωστή του εντουρά!

 
Τελευταία επεξεργασία:

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
εγώ κουβαλάω για παντός καιρού καταστάσεις ένα τίμιο σετ αδιάβροχα, ένα σετ γάντια τύπου κουζίνας (υπάρχουν και πιο χοντρά από τα κλασικά ροζ/κόκκινα) σε μεγάλο μέγεθος που τα φοράω πάνω από τα εντουράδικα γάντια και 2 μπαλακλάβες (μία φοράω, μία καβάτζα). Δε νομίζω οτι θέλεις κάτι παραπάνω.
Στείλε info για special glove
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μόλις ήρθε mail με οδηγίες και αρχεία διαδρομών, δείτε τα inbox σας οι συμμετέχοντες
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ωραίος ο Χελιώτης, το κάνει πιο ενδιαφέρον. Έχει οργανώσει δυο ομαδικά ανεβάσματα, ένα μικτό χώμα/άσφλατο στις 11:00 και ένα ασφάλτινο στις 18:00
Θα είμαι στο πρώτο.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σαν έστειλε το gpx του Σαββάτου;;; δεν έχω λάβει τίποτα ......στείλτε βιμπερ οποίος το έχει.... 6981875580

Ευχαριστώ....τα λέμε Σάββατο πρωί Λειβαδιά για τιλιο και φασκόμηλο....

Επίσης δεν βλέπω κάτι για βροχή αύριο απόγευμα!!!!!






Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Γενναιοι παίζει ενα δωματιο στο ξενοδοχείο Λιβαδειά…
Το ‘χε ενας κολητος αλλά ματαίωσε….
Ειναι για Παρ και Σαββ στα 45/βραδυα με πρωινό

Αν το θέλει κάποιος ας με παρει …. 6983507747 Στελιος
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Εγώ μαλλον θα ανέβω με το απογευματινό ασφαλτινο γκρουπ στις 18:00. Αν ψηνεται καποιος αλλος, οι ταχυτητες θα ειναι 100-110 max. Προτιμώ το ομαδικό...ανέβασμα μιας και στο 640 υπολειπομαστε απο φωτα.
 

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE
Οπως το βλέπω ίσως έρθω την Κυριακή πρωί, που έχει και αργή ώρα εκκίνσης, να κάνω την επιστροφη - αν ειναι κανείς στο ίδιο πλανο μου στέλνει να ανέβουμε μαζί
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Λεπόν, θα ανέβω αυθημερον και θα κάνω SOFT μεχρι Καλοσκοπή (δεν θέλω να μπλεξω σε κάμπο) και έπειτα το HARD που είναι κατηφορικο οτι και αν είναι.(αν θυμάμαι καλα πολυ χωνευτή πέτρα με λούκια)

Κυριακή δεν…

οποίος θέλει ξεκινάμε παρέα , (αν έχουμε και τρομπάκι ηλεκτρικό ακόμα καλύτερα :p)

Θα μοιράσω τις διαδρομές εννοείτε αλλά μετα το event για να μην έχουμε παρεξηγήσεις .

Προχωράμε δυνάμικά προς τα πίσω ..
Εισέπνευσε θάρρος. Εξέπνευσε φόβο
 
Τελευταία επεξεργασία:

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
Τα λένε πάνω παιδιά εγώ ξεκινάω σήμερα στις 12:00 πιθανόν να σας συναντήσω στο δρόμο
 
Top Bottom