CFMOTO 450MT

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Παίζει να μην έχω ξαναδεί τέτοιο hype για μηχανάκι, που σημαίνει πόσο σημαντική είναι αυτή η κατηγορία για πολλούς αναβάτες.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πώς το λένε αυτό γκειμτσειντζερ......μπατερμπιζερ....παρεβαλε ...
Το χαρτί το κασέρι ο μπερντες το μαρούλι ...όλα στην τσαιναταουν...
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Εγω έχω μια και μοναδικη ερώτηση!! Το καρτερ αλλαζει? (νομίζω ναι)
Σίγουρα η ποδιά δεν βιδώνει στο κάρτερ και επίσης σίγουρα θέλει αλλαγή με κάποια άλλη πιο ισχυρή ...
:friendship:
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Παίζει να μην έχω ξαναδεί τέτοιο hype για μηχανάκι, που σημαίνει πόσο σημαντική είναι αυτή η κατηγορία για πολλούς αναβάτες.
Είναι μια καλή βάση για να ξεκινήσει κάποιος την ενασχόληση του με το χωμάτινο ταξίδι ...
Αυτό συζητάγαμε με τον Χελιώτη ...
και όπως είπε αντί να πάνε να πάρουν ένα με 100.000 χλμ και να γίνουν φίλοι με τον μαστροΜήτσο παίρνουν αυτό και ξεμπερδεύουν.
:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είναι μια καλή βάση για να ξεκινήσει κάποιος την ενασχόληση του με το χωμάτινο ταξίδι ...
Αυτό συζητάγαμε με τον Χελιώτη ...
και όπως είπε αντί να πάνε να πάρουν ένα με 100.000 χλμ και να γίνουν φίλοι με τον μαστροΜήτσο παίρνουν αυτό και ξεμπερδεύουν.
:friendship:
Ή μπλέκουν με τον μαστρο Λη
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Όταν έφτιαξα την εξατμιση στο Άφρικα ψιλά φαγώθηκαν όλοι ότι δεν θα κάνει καλή ροή χαχαχαχα....τώρα που ο Κινέζος πουλάει μούρη και είναι πανέμορφος δεν μιλάει κανείς

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάρχιες, όταν έφτιαξα την εξατμιση στο Άφρικα ψιλά φαγώθηκαν όλοι ότι δεν θα κάνει καλή ροή χαχαχαχα....τώρα που ο Κινέζος πουλάει μούρη και είναι πανέμορφος δεν μιλάει κανείς

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Fixed Αποστολάρα
 

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE
Πολύ ελαφριά αίσθηση στατικό και ήταν σχεδόν γεμάτο καύσιμα ...
απο αίσθηση να το δεχτώ γιατί απο βάρος γράφει 175kg χωρίς υγρά

Σε καθε περίπτωση αν είναι της προκοπής η τιμή τα σπάει !
 

Airhead

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Daytona Maveric 500 2021
Το μηχανάκι ήρθε Ελλάδα. Preproduction κομματι βέβαια αλλά το έφεραν για το Μότο. Άρθρο έχουν δεσμευτεί να βγει μετά την επίσημη παρουσίαση τον Απρίλη στην Ταϊλάνδη. Η εταιρεία το είχε χτες παρουσίαση live κάπου στην Πειραιώς και μετά θα το βγάλουν περιοδεία για χαζό, όχι test ride. Ιφλουενσερς του κόλου βγάζουν βιντεα από Κίνα με voice over την αποψαρα τους. Το μόνο που δείχνει κάτι ουσίας είναι που το πλακώνει ένας Κινέζος αλλά τα 130 τα έχει με 5η στα κόκκινα. Οπότε τελική όντως στα 150. Λογικό καθότι από street το μοτέρ οπότε για να πάει στη ροπή το κατακλαδεψανε. Το κονσεπτ είναι ωραίο, η τιμή ωραιότερη. Αλλά ήθελε λίγο παραπάνω γκάζι. Μάλλον γιατί αμα δεν το καβαλησουμε... Και η cf Moto μεγαλύτερο μοτέρ έχει μόνο του versys. Οποτε έστησαν οι Κινέζοι κάτι με αυτό -Morini, CLX κ κλπ- βγήκε βαρίδι. Μάλλον γιατί είναι βαρύ το ίδιο. Επίσης η cf εχει για το επόμενο σκαλί κινητήρα 675 τρικυλινδρο στα 100 σχεδόν άλογα να φτιάξει δικό της Tiger και ετοιμάζει και το δικό της ΚΤΜ 790 adv που το λέει ήδη ΜΤΧ.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
450 είναι τόσα άλογα μπορεί να δώσει σε πολιτικό μοτέρ. Δεν γίνεται να τετραγωνίστει ο κύκλος. Όποιος θέλει παραπάνω άλογα πάει στην επόμενη κατηγορία σε κυβικά.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Χωρίς να μπορεί κανείς να βγάλει ασφαλή συμπεράσματα από το βίντεο, με τον αναβάτη πούπουλο, οι αναρτήσεις δείχνουν να δουλευουν καλά και να μην είναι σουμιέδες. Αλήθεια θέλω να το καβαλήσω να δω πως είναι. Μπορείς ότως να το σηκώσεις (;) όπως δείχνει.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για μεικτό τερέν πάντως το 130 με 5η κόφτη δεν λέει. (Το βίντεο του Β4R δεν το είδα)
 
Top Bottom