CFMOTO 450MT

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
καλησπερα και καλη εβδομαδα,

αυτο τελικα ισχυει; και αν ισχυει μπορουμε να μαθουμε απο που;

ευχαριστω πολυ
Η τιμή του είναι αυτή που έχουν γράψει.

Έτσι τουλάχιστον γράφει στην αρχική σελίδα εδώ 450MT - CFMOTO
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally



Για τα λ7 του πολύ καλό.
Και δουλεμενο στην λεπτομέρεια,με σπαστούς λεβιεδες κλπ.
Αλλά η θέση οδήγησης για όσους περιμένουν πολεμικο κάθισμα δεν.
Κάθεσαι μέσα στο μηχανάκι με το τιμόνι μακρύα ,ψιλοξενισε λιγάκι.
Ήχος εθιστικός πάντως ,ταμπλέτακι όμορφο με πληροφορία αρκετή ,όποιος θέλει μικρό κομιούτερ μια χαρά .
 

strofakias

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
Το καλυτερο
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Παντως δειχνει να μην του λειπει δυναμη για σωστη off road οδηγηση!!
Φυσιολογικό να σε ξενίζει η δύναμη του 450 mt.
Κ εγώ θα ήθελα ένα 450 με ροπή σαν το 1150 αλλά δεν γίνεται ,ειναι καθαρά θέμα συνήθειας .
Πιστεύω ότι το 450 είναι αυτό που πρέπει για τα κυβικά του κ αυτό που χρειάζεται για σωστή οδήγηση εκτός δρόμου.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Φυσιολογικό να σε ξενίζει η δύναμη του 450 mt.
Κ εγώ θα ήθελα ένα 450 με ροπή σαν το 1150 αλλά δεν γίνεται ,ειναι καθαρά θέμα συνήθειας .
Πιστεύω ότι το 450 είναι αυτό που πρέπει για τα κυβικά του κ αυτό που χρειάζεται για σωστή οδήγηση εκτός δρόμου.
Έχοντας οδηγήσει το 450nk με το ίδιο μοτέρ έχω να επιβεβαιώσω πως όποιος περιμένει από ένα 450 πολιτικό η συγκεκριμένα αυτό το 450 να έχει την ίδια αίσθηση ροπής που δίνουν τα διπλάσια και βάλε κυβικά μην το περιμένει.

Ότι είναι εύστροφο και έχει καλη δύναμη για τα κυβικά του ναι. Ότι επίσης βλέπουμε έναν stunt driver με άγνωστο τι γραναζωμα του έχει βάλει για ένα βίντεο να σηκώνει σουζες και τέτοια με άνεση και νομίζουμε ότι του βγαίνει φυσικά στο μηχανάκι μπααα...

2 δοντακια μικρότερο γρανάζι μπροστά που δεν φαίνεται και λίγο ξύλο στο συμπλέκτη και ξαφνικά φαίνεται να έχει 8 κιλά ροπής για τα πλάνα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τρίτη κοφτη στα 105 χαω δεν ξέρω αν είναι "σταντμαν", είναι θεοκοντο
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τρίτη κοφτη στα 105 χαω δεν ξέρω αν είναι "σταντμαν", είναι θεοκοντο
Για αυτό το βιντεάκι βασικά αναφερομουν

Ο άλλος δεν έκανε και τίποτα ιδιαίτερο και το μήνυμα του Τάσου αναφέροταν σε αυτό εδώ το βίντεο.

 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτά με 1η και 2η είναι λογικά

Ο άλλος δεν έκανε τίποτα όντως, αλλά μας βοήθησε με το γραναζωμα
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ναι αλλά μια φωτογραφία τα γρανάζια από τη παρουσίαση δε τα βγάλατε.....να τα μετρήσουμε..... μόνο ανφάς και προφίλ είδαμε :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ναι αλλά μια φωτογραφία τα γρανάζια από τη παρουσίαση δε τα βγάλατε.....να τα μετρήσουμε..... μόνο ανφάς και προφίλ είδαμε :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Σιγά μη σου πάρουμε και διάκενα βαλβίδες. Ρε δε πάτε καλά εκεί στα βουνά τα υψόμετρα σας χαλάνε.. :roflmao:
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Τρίτη κοφτη στα 105 χαω δεν ξέρω αν είναι "σταντμαν", είναι θεοκοντο
Γιατι το λες αυτο? Ενα πχ 890 εχει κοφτη 2α στα 100, δεν ειναι λογικο το μισο μοτερ σε κυβικα να εχει τα ιδια σε 3η?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μπορεί να έχεις δίκιο

Θυμήθηκα ότι χτες βρήκα κόφτη 1ης στα 55 αν θυμάμαι σωστά με το challenge, οπότε μπορεί να είναι απλά οκ για λίγα κυβικά, κάπου εκεί ήταν το 450.


Τώρα έχω περιέργεια να δω που κοφτιάζει 2α και 3η αλλά βαριέμαι να βγω από το σπίτι
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Σιγά μη σου πάρουμε και διάκενα βαλβίδες. Ρε δε πάτε καλά εκεί στα βουνά τα υψόμετρα σας χαλάνε.. :roflmao:
Με τα παλιά τα καρπυρατερατα έχουμε ένα θέμα με τα υψόμετρα είναι γεγονός :roflmao::roflmao:
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Όσο πιο πολύ βλέπω το μηχανάκι μου θυμίζει πολύ το kle500.ιδια άλογα ίδια κιλά,μικρός τουριστικό ασφάλτινο που πατάει και χώμα.δεν είναι τυχαίο ότι το kle στην εποχή του έκανε τρελές πωλήσεις.το ίδιο πιστεύω θα γίνει και τωρα
 
Top Bottom