CFMOTO 800MT 2021

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Το πήρε το μοτομαγκ και ξεκίνησε δοκιμή ενός έτους με "οδηγία να το κακομεταχειριστουν για να βγάλει ζημιές" είπε ο Φελουκα στο ινσταγκραμ
to desert χρωμα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι καλύτεροι δοκιμαστές εβερ ,η αστυνομία.
Γιατί άλλο να δουλεύει το μηχανάκι 4-5 ώρες την εβδομάδα κι άλλο δύο οχταωρα την ημέρα φουλ
Δεν είναι έτσι ακριβώς, γιατί τα περισσότερα παιδιά δεν ξέρουν να οδηγούν και όσοι ξέρουν δεν τους βοηθάνε οι συνθήκες.
Θέλω να πω....ότι στην πραγματικότητα του μέσου χρήστη, δεν υπάρχει επαφή.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ως γνωστό, μόνο στα WC GS έσπαγαν τα καλάμια με την χρήση. Ξεχάσαμε ήδη την dark side of japan που κουνούσε, ξεχάσαμε τα ΚΤΜ, το death wobble των χάρλεϊ, ακόμα και η triumph είχε βγάλει πλευστές βάσεις μήπως και γλιτώσει.


Η "φυσική" που αναφέρει ο έντιτορ του βίδεο είναι της τάξης καλύτερα να ξαναπάει σχολείο γιατί δεν είναι πτέρυγα η ζελατίνα να σπρώχνει το μηχανάκι πάνω ούτε έχει ΤΟΣΗ δύναμη το ΜΤ στα 168 χιλιόμετρα για να σηκώσει το μπροστινό. Τριβάλιτσο, ψηλή θέση/ψηλή ζελατίνα και 168 και λίγη απειρία αν έσφιξε το τιμόνι, να ανάψει ένα κεράκι σε όποιον θεό πιστεύει και να γιατί υλικά με καλό συντελεστή ασφάλειας σε τριβή στα ρούχα (υπενθύμιση: να ψωνίσω ένα ΑΑΑ τζιν).

Άλλα νέα σε κάποιο "σοβαρό" πρόβλημα, έχουμε, πέραν του ψεκασμού που θέλει το κατιτίς του (λες και άλλες εταιρείες δεν έχουν βηξίματα...);
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τα καλάμια έσπασαν επειδή καρφώθηκε το μπροστινό ανάμεσα στις μπαριερες και έκανα συνειρμό αν στη θέση των καλαμιών ήταν ο αναβάτης.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα καλάμια έσπασαν επειδή καρφώθηκε το μπροστινό ανάμεσα στις μπαριερες και έκανα συνειρμό αν στη θέση των καλαμιών ήταν ο αναβάτης.
Είχα άγιο
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα καλάμια έσπασαν επειδή καρφώθηκε το μπροστινό ανάμεσα στις μπαριερες και έκανα συνειρμό αν στη θέση των καλαμιών ήταν ο αναβάτης.
το είδα, λέω γενικότερα γιατί υπάρχει σοβαρή εμπάθεια με το θέμα, δεν μπορώ να το καταλάβω. ΟΚ αν αποδειχτεί ότι όντως συστηματικά κάποιο ανταλλακτικό είναι λάθος, αλλά... τι να πεις, στο σπίτι των slave cylinders δεν μιλάνε για σχοινί.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Το είχα δει λίγο καιρό πρίν.
Μου έκανε εντύπωση που δεν απορρόφησε το σταμπιλιζατερ,το τανκ σλαπινγκ που προκλήθηκε στην προκειμένη περίπτωση.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εξέχον μέλος κάτω από το αυλάκι απέκτησε το 800 και μάλιστα στην νέα έκδοση με το dessert χρώμα που το βρίσκω προσωπικά εξαιρετικό..

Του έβαλε ήδη τα χωμάτινα του και πάει τις βόλτες του. Η φωτό είναι κλεψιμεικη από story στο fb καθώς δεν εκδηλώνεται..

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εάν είχε προστασία πλάτης στο μπουφάν θα πάθαινε τέτοια ζημιά...?
Όχι. Με το παντελόνι δεν ξέρω, ευελπιστώ ότι το ΑΑ rating κάτι κάνει...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εάν είχε προστασία πλάτης στο μπουφάν θα πάθαινε τέτοια ζημιά...?
Νομίζω δεν έπαθε τίποτα, με τόσα χλμ που έπεσε.
Αφού δεν έγινε τεύχη στην μπαριερα, τα καψίματα δεν είναι τίποτα

Πολύ τυχερός ο τύπος.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Νομίζω δεν έπαθε τίποτα, με τόσα χλμ που έπεσε.
Αφού δεν έγινε τεύχη στην μπαριερα, τα καψίματα δεν είναι τίποτα

Πολύ τυχερός ο τύπος.
Επειδή το βίντεο το έχω δει εδώ και κάμποσο καιρό.. απορία... ξυπόλητος οδηγιούσε;
 
Top Bottom