DR250s '97 αξίζει;

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Χρήστος καλώς μας ήρθες στο club .....ετοιμάσου φέτος θα έχει πολλές βροχές :friendship:
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Kαλοβολτο!
Βαλε οπωσδηποτε προστατευτικα ατα καλαμια
Και το κοντερ χρειαζεται στο βουνο Τουλαχιστον για να υπολογιζεις ποση βενζινη εχεις ακομα Και τα φλας χρειαζονται στην πολη
:friendship:
Τα προστατευτικά τα έχω βγάλει για να τα καθαρίσω, τώρα για τα φλας και το κοντέρ πόσο θα αντέξουν στα μονοπάτια των βουνών; Ακολούθησαν συμβουλές εντουράδων και τα αφαίρεσα.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Τα προστατευτικά τα έχω βγάλει για να τα καθαρίσω, τώρα για τα φλας και το κοντέρ πόσο θα αντέξουν στα μονοπάτια των βουνών; Ακολούθησαν συμβουλές εντουράδων και τα αφαίρεσα.
Yπαρχουν μονοπατια και μονοπατια Σε καποια μπαινει ακομα και η μαουνα το ΤΑ και σε καποια δυσκολευεσαι ακομα και να τα περπατησεις
Το κοντερ τι να παθει; Προστατευμενο απο την μασκα δεν ειναι; Τα φλας ΟΚ καποια στιγμη θα την ακουσουν αλλα μπορεις αν δεν θελεις να χαλασεις τα γνησια να τα αντικαταστησεις με φτηνα κινεζικα που πανω απο 5 ευρω το κομματι δεν θα δωσεις
 

PANOS

Μέλος
Περιοχή
Χαϊδάρι
Όνομα
Πάνος
Μοτό
f800gs
xr400r
Καλές βόλτες να έχεις φίλε μου με το καλό!Τα φλασάκια άχρηστα στο βουνό,το κοντέρ όμως χρήσιμο για την αυτονομία σου κ για το αν π.χ ακολουθείς μια διαδρομή 80χλμετρων σε βοηθάει να ξέρεις που βρίσκεσαι κ είναι πολύ καλό να έχεις προσανατολισμό στο βουνό για πολλούς λόγους!Όπως κ να έχει πάντως μετά τις πρώτες βόλτες σου θα τα βρεις όλα!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καλολάσπωτο! ;)
Και το μαμά κοντέρ να μην βάλεις, υπάρχουν οδόμετρα μικρά και σχετικά οικονομικά που δουλεύουν με μαγνητάκι στις ακτίνες, χωρίς ντίζα να κατεβαίνει στο κέντρο της ρόδας.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Καλολάσπωτο! ;)
Και το μαμά κοντέρ να μην βάλεις, υπάρχουν οδόμετρα μικρά και σχετικά οικονομικά που δουλεύουν με μαγνητάκι στις ακτίνες, χωρίς ντίζα να κατεβαίνει στο κέντρο της ρόδας.
Σωστα!
Ή ακομη και ασυρματα ποδηλατικα κοντερ με ενα σκασμο λειτουργειες και με μονο κανα 20αρικο
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Αντε να αε δω στα μονοπατια φιλε,αυτον τον enduro μονο προσεχε γιατι εχει τασεις συτοκαταστροφης στο βουνο!!!

adv phone
Αν όλα πάνε όπως τα θέλω θα με δεις σύντονα Πασχάλη, όσο για τον enduro δεν έχει θέμα είναι γνώστης. :D
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Αντε να αε δω στα μονοπατια φιλε,αυτον τον enduro μονο προσεχε γιατι εχει τασεις συτοκαταστροφης στο βουνο!!!
Αν όλα πάνε όπως τα θέλω θα με δεις σύντονα Πασχάλη, όσο για τον enduro δεν έχει θέμα είναι γνώστης. :D
adv phone
Για τασεις σου μιλησε οχι για γνωσεις!!!
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Μόλις γύρισα... . Εσείς μου δίνετε την δύναμη να συνεχίσω.!!! Πλέον οι προπονήσεις είναι φανερές, σε ινστιτούτο υψηλής οδηγικής τεχνικής, από επώνυμους πρωταθλητές
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Κράνος είδαμε ... Εσένα είδαμε ... Που οδηγάς τη μηχανή, σαν να είδαμε ... Πετάγματα άλλων, είδαμε ... Τρόπαια άλλων είδαμε ...

Το σανδάλι που φοράς οταν οδηγάς την Ducati δεν είδαμε ...:):):):):)
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Κράνος είδαμε ... Εσένα είδαμε ... Που οδηγάς τη μηχανή, σαν να είδαμε ... Πετάγματα άλλων, είδαμε ... Τρόπαια άλλων είδαμε ...

Το σανδάλι που φοράς οταν οδηγάς την Ducati δεν είδαμε ...:):):):):)
Επειδή μόλις γράφτηκα, εμάς τους νέους δεν μας αφήνουν να οδηγαμε!!! Μόνο να βλέπουμε :geek:! Για να μην έχουμε ανεξέλεγκτες τάσεις, λένε!!!... Μας προσέχουν πολύ, δεν θέλουν όταν μεγαλώσουμε να περνάμε τους άλλους από πάνω:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: ντεμεκ και καλά τούς πατάμε.!!! Τεσπα από δίπλα προσπερνάει ο κόσμος, χωρίς να πέσει!!! αυτό μαθαίνω τώρα :Watching:
 

Whiteyez

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Honda NC700X - Honda XR250R
Μπήκαν και καινούργια λάστιχα σήμερα και τα σχετικά, μια δυο λεπτομέρειες έμειναν ακόμα. :) Επίσης τις προηγούμενες ημέρες έγινε service τον αναρτήσεων μπρος-πίσω.



 
Τελευταία επεξεργασία:

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Μπήκαν και καινούργια λάστιχα σήμερα και τα σχετικά, μια δυο λεπτομέρειες έμειναν ακόμα. :) Επίσης τις προηγούμενες ημέρες έγινε service τον αναρτήσεων μπρος-πίσω.



το είδα έξω από το λαστιχάδικο σήμερα ,όταν άφησα το μούλτι για σέρβις .ετοιμάζομαι κ' εγώ βλέπεις!!! άντε καλορίζικα και καλολάσποτα!!!
τί λάστιχο έβαλες ?
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Μπήκαν και καινούργια λάστιχα σήμερα και τα σχετικά, μια δυο λεπτομέρειες έμειναν ακόμα. :) Επίσης τις προηγούμενες ημέρες έγινε service τον αναρτήσεων μπρος-πίσω.



Μου φαίνεται το πήρες για να το βλέπεις........αυτά τα μηχανάκια είναι για ταλαιπώρια.... χρήστο !!!
Αααααα .........την Κυριακή πρωι θα βγω !!
 
Top Bottom