Honda CRF300L

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν το έχει κάποιος το μηχανάκι κυρίως για trail, είναι must εργαλείο.
Εγώ μια φορά οδήγησα ένα μπεργκο με ρεκλουζ και το ερωτεύτηκα.
Αυτόματο χωμάτινο....τρομερή φάση
Ξεκούραστο και ελεύθερο αριστερό χέρι στα δυσκολα
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ασκοπως????:cool:
Αν το έχει κάποιος το μηχανάκι κυρίως για trail, είναι must εργαλείο.
Λετε δηλαδη οτι αυτο το πραγμα ειναι χρησιμο σε μια μοτοσυκλετα σαν το crf;
ΟΚ παντα θα υπαρχει και η αντιθετη αποψη!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λετε δηλαδη οτι αυτο το πραγμα ειναι χρησιμο σε μια μοτοσυκλετα σαν το crf;
ΟΚ παντα θα υπαρχει και η αντιθετη αποψη!
Όχι μόνο στο crf, αλλά σε όλα τα χωμάτινα μηχανακια
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Εγώ μια φορά οδήγησα ένα μπεργκο με ρεκλουζ και το ερωτεύτηκα.
Αυτόματο χωμάτινο....τρομερή φάση
Ξεκούραστο και ελεύθερο αριστερό χέρι στα δυσκολα
Ο συμπλεκτης του μικρου crf ειναι σαν να μην υπαρχει Και εχω κοψει και το καπνισμα για να κραταω τσιγαρο στο αριστερο χερι Αρα αχρηστο το ρεκλουζ για μενα
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Ο συμπλεκτης του μικρου crf ειναι σαν να μην υπαρχει Και εχω κοψει και το καπνισμα για να κραταω τσιγαρο στο αριστερο χερι Αρα αχρηστο το ρεκλουζ για μενα
Δίκιο έχεις, είναι πανάλαφρος. Απλά νομίζω ότι αν η κύρια χρήση είναι για βουνό, σίγουρα σε πολύωρο εντούρο θα βοηθήσει το χέρι.
 

Newbie300L

Μέλος
Όνομα
Newbie300L
Μοτό
Honda crf 300 l 2022
Καλησπέρα, κοντεύει η ώρα πρώτης αλλαγής ελαστικών και είμαι ανάμεσα σε δυο ελαστικά. Τα metzeler tourance και τα dunlop trailmax k760. Ποια είναι η γνώμη σας; Τα έχει τοποθετήσει κανένας άλλος;
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Καλησπέρα, κοντεύει η ώρα πρώτης αλλαγής ελαστικών και είμαι ανάμεσα σε δυο ελαστικά. Τα metzeler tourance και τα dunlop trailmax k760. Ποια είναι η γνώμη σας; Τα έχει τοποθετήσει κανένας άλλος;
Όταν τα βάλεις δώσε feedback γιατί και εγώ θα αλλάξω όσονουπω και μεταξύ άλλων σκέφτομαι τα Μισελεν Anakee Adventure.
 

Newbie300L

Μέλος
Όνομα
Newbie300L
Μοτό
Honda crf 300 l 2022
Όταν τα βάλεις δώσε feedback γιατί και εγώ θα αλλάξω όσονουπω και μεταξύ άλλων σκέφτομαι τα Μισελεν Anakee Adventure.
Το συγκεκριμένο νομίζω πως δεν βγαίνει για το μηχανάκι μας. Για το πίσω βρίσκω μονο 150/70-18
 

liospi

Μέλος
Όνομα
Liospi
Μοτό
CRF RALLY
Καλησπέρα, κοντεύει η ώρα πρώτης αλλαγής ελαστικών και είμαι ανάμεσα σε δυο ελαστικά. Τα metzeler tourance και τα dunlop trailmax k760. Ποια είναι η γνώμη σας; Τα έχει τοποθετήσει κανένας άλλος;
έβαλα τα metzeler tourance πριν 3 χρόνια και τώρα σκέφτομαι την αλλαγή τους πάλι με τα ίδια (όχι ότι έχουν φαγωθεί, αλλά δεν κρατάω λάστιχα πάνω από 3 χρόνια). επειδή το μηχανάκι το έχω για καθημερινό ήθελα κάτι πιο ασφαλές για την πόλη και την βροχή και έπεσα διάνα. σκεφτόμουν και τα anakee για τα επόμενα αλλά επειδή είμαι ευχαριστημένος με τα tourance ίσως βάλω πάλι τα ίδια
 

Newbie300L

Μέλος
Όνομα
Newbie300L
Μοτό
Honda crf 300 l 2022
έβαλα τα metzeler tourance πριν 3 χρόνια και τώρα σκέφτομαι την αλλαγή τους πάλι με τα ίδια (όχι ότι έχουν φαγωθεί, αλλά δεν κρατάω λάστιχα πάνω από 3 χρόνια). επειδή το μηχανάκι το έχω για καθημερινό ήθελα κάτι πιο ασφαλές για την πόλη και την βροχή και έπεσα διάνα. σκεφτόμουν και τα anakee για τα επόμενα αλλά επειδή είμαι ευχαριστημένος με τα tourance ίσως βάλω πάλι τα ίδια
Ισχύει ότι αργούν πολύ να ζεσταθούν;
 

Panosg4

Μέλος
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Honda CRF300L 2023
Ρε παιδιά επειδή έρχονται Χριστούγεννα και σκέφτομαι μήπως κάνει ο Άι βασιλης κανένα δωράκι που στο καλό βρίσκουμε yoshimura εξάτμιση από Ελλάδα γιατί έχω φάει τον τόπο και δεν έχω βρει τίποτα!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ρε παιδιά επειδή έρχονται Χριστούγεννα και σκέφτομαι μήπως κάνει ο Άι βασιλης κανένα δωράκι που στο καλό βρίσκουμε yoshimura εξάτμιση από Ελλάδα γιατί έχω φάει τον τόπο και δεν έχω βρει τίποτα!
Αν δεν κάνω λάθος, ο αντιπρόσωπος της yoshimura στην Ελλάδα είναι η suzuki moto Greece!!
Σιδηροκάστρου 5-7 & Πύδνας, Ελλάδα
Πάρε ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών και θα σου πουν. 210 3499940
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Ρε παιδιά επειδή έρχονται Χριστούγεννα και σκέφτομαι μήπως κάνει ο Άι βασιλης κανένα δωράκι που στο καλό βρίσκουμε yoshimura εξάτμιση από Ελλάδα γιατί έχω φάει τον τόπο και δεν έχω βρει τίποτα!
Ρώτα και στον Κολιουσης Suzuki στο Κουκάκι 210-923-9640
 
Top Bottom