Honda CRF300L

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Για τα crf 250L και 300L βρήκα ότι πονάνε σε "τυχερές" αριστερές πτώσεις. Αν χτυπηθεί ανάλογα στραβωνει ένα παπαρι, μπαίνει λίγο μέσα ο άξονας αλλαγής ταχυτήτων και δεν μπαίνει ούτε βγαίνει ταχύτητα. Μία λύση είναι στο χώμα να έχεις πάντα ταχύτητα,ποτέ νεκρά.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally

Μία άλλη λύση βέβαια είναι να έχεις πάντα ένα αξονακι μαζί και να κάνεις αλλαγή στο Πεδίο...:D
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Δεν εχω δωσει και ιδιαιτερη σημασια στο συγκεκριμενο προβλημα και δεν εχω δει καποια αναφορα (ή δεν το προσεξα) για το να μην μπορει να κουμπωσει ταχυτητα Εχω καταλαβει οτι κουμπωνουν αλλα με δυσκολια Το προβλημα παντως ισως να λυνεται με μερικα ευρω
Πχ Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €18.99 20%OFF | CRF250L/300L CRF250RALLY Off-road Motorcycle Modification Accessories Small Gear Protection Cover Decorative Cover https://a.aliexpress.com/_mNUz56k
Απο την τρυπα στο μικρο παπαρακι περναει ο αξονας των ταχυτητων και το ολο (παπαρακι και προστατευτικο γραναζιου) βιδωνεται στη θεση που πιανει το μαμα καλυμμα του γραναζιου σταθεροποιωντας τον
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τότε παρακαλώ τον κύριο amyroukai να παραγγείλει το biggest of the big bore kits για CRF300L που ανεβαζει την ιπποδύναμη στα 40 αραβικα άτια ιπποδρομίας...
Φαντάσου ότι δεν το έχω ανάγκη, αλλά με τόσα βίντεο που μου έχει σερβίρει το σωληνάκι πια έχω... Πειστεί ότι αν δεν σε νοιάζει το χρήμα το φτιάχνεις πολύ ωραία
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Φαντάσου ότι δεν το έχω ανάγκη, αλλά με τόσα βίντεο που μου έχει σερβίρει το σωληνάκι πια έχω... Πειστεί ότι αν δεν σε νοιάζει το χρήμα το φτιάχνεις πολύ ωραία
Θα το σκεφτόμουν σοβαρα αν υπήρχε καπου στην ΕΕ για παραγγελία...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
STF ως επίσημος πρεσβευτης της ιαπωνικής μοτοσυκλετιστικης κουλτουρας στην Ελλάδα, παρακαλώ πολύ να μου βρεις ενα big bore kit για crf300l...βαλε μπρος τις φιλο-ιαπωνικες διασυνδέσεις σου...
 
Top Bottom