KOVE 450 RALLY

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Με το καλό μπράβο!! Έμαθες κάτι που δεν ξέρουμε στην διαδικασία της προκαταβολής να το κλείσεις?
Μεσα από τη σελίδα τους... στέλνεις και σε παιρνουν τηλεφωνο για λεπτομέριες...

Καλοταξιδοι βρε Στελλαρα.
Να ξέρεις θα μου το δώσεις βόλτα και δεν το συνηθίζω το τεστ ραιντ.
Φυσικά, θα κάνουμε αλλαγη... για να κάνω και γω βόλτα το τιμημένο.... Honda
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Είχα αγοράσει το 2007 καινούργιο CCM 404 Enduro σε τιμή προσφοράς 7.000 ευρώ. Το είχαν αρχικά 8.250 αλλά ο κόσμος ήταν διστακτικός και αγόραζε drz 400.

H τιμή του Κove εξαιρετική.
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Η τιμή είναι τόσο καλή που σε βάζει στη μπρίζα (εμένα τουλάχιστον) για 2 μοτό. Ένα Κove 450 για τις χωμάτινες εξορμήσεις και ένα με πιο On προσανατολισμό.

Είναι ξεκάθαρο στα μάτια μου ότι η τιμή θα ανέβει. Στη Σουηδία ανακοινώθηκε στις 109.900 κορώνες που ανιστοιχεί σε 10.000€, μιλάμε τιμή Ελλάδος σχεδόν 1/3 πιο χαμηλή...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Η διαφορά εδώ είναι πώς τα μοτέρ που χρησιμοποιούνται στην Κίνα είναι δουλεμένα σε εκατομμύρια μονάδες και ειδικά του 450 δουλεύεται χρόνια απο την Zongshen και πλέον με την τεχνολογία και τα CNC και τα προγράμματα προσομοίωσης τα μοτέρ έιναι τα τελευταία που χρειάζεται να μας ανησυχούν.

Κάποια ηλεκτρονικά όπως οθόνες, κάτι αισθητήρες λάμδα με τα Euro, κάτι πηνία και ανορθωτές και τέτοια να βγαίνουν καλά και αντλίες βενζίνης, γενικα΄πιο πολύ τα ηλεκτρονικά.

Και φυσικά τα μέταλλα σε κρίσιμα σημεία όπως ψαλίδια, σκελετός, αναρτήσεις, ζάντες να μπορούν να αντέξουν την κακοποίηση του χωματος και οι βαφές να έχουν αντοχή στον χρόνο.

ΘΑ φανούν όλα αυτά τα επόμενα χρόνια.
Ναι συμφωνώ, με την τεχνολογία και τεχνογνωσία που υπάρχει, δε νομίζω να έχει σοβαρά θέματα . Αν ήθελα τέτοιου είδους μοτοσυκλέτα θα την είχα ήδη παραγγείλει.

Θα δούμε τι θα γίνει με αυτά που αναφέρεις στην τελευταία παράγραφο. Είμαι περίεργος να δω τι αντοχή θα έχουν. Δεν είμαι κακοπροαίρετος αλλά η αντοχή στον χρόνο είναι ένα στοίχημα.
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Δεν θυμάμαι αν έχει μπει ξανά .
Ένα review του Jimmy Lewis*
*Για όσους δεν τον ξέρουν είναι πρώην επαγγελματίας αναβάτης με μεγάλη καριέρα (enduro,rally κλπ) και κάποιες φορές που έχω διαβάσει τεστ του, συνεντεύξεις κλπ δείχνει να μην μασάει τα λόγια του.
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Back Stage fotos απο την εποχή της εξέλιξης του 450 Rally και της προετοιμασίας της ομάδας για το Rally Dakar.:p




Παιζει το εργαστηριο μου να ειναι πιο HI TECH...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ώπα τώρα το είδα... Mr Zhang τί έχουμε εδώ?? Λαδάκια Αμερικάνικα Amsoil??? Έτσι τρέχουμε στα Dakar?!!!Κάτσε να στείλω ένα μήνυμα στο κόμμα...


how to upload an image to the internet


:roflmao::roflmao:


Τουλάχιστον όποιος το αγοράσει ξέρει τί λάδι να βάλει!


how to upload an image to the internet
 
Top Bottom