KOVE 450 RALLY

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Να πω ενδεικτικά πώς είμαστε αυτή τη στιγμή με την τιμή προπαραγγελίας περίπου 2.000€ κάτω σε τιμή απο τον μέσο όρο στην Ευρώπη!

Δεν ξέρω πώς και γιατί αλλά αν κάποιος το σκέφτεται και θέλει να κάνει ένα άλμα πίστης τώρα είναι η ώρα!!

Εγώ τρώγομαι με τα ρούχα μου αυτή τη στιγμή γιατί για να έχω μαζί το 800 και αυτό είναι δύσκολο και το 800 με έχει βολέψει και σε όλα τα υπόλοιπα ενώ το 450 είναι πιο ειδικού σκοπου μηχανακι... ουφφφ
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άλμα πίστης .....μου έφυγε το μυστρί από το χερι:pointu:
Ε ναι!! ο Γκοργκολής έκανε μια κίνηση Σοκ απ ότι φαίνεταιγια να προκαλέσει, να συζητηθεί και και να τραβήξει αγοραστές. ΝΑ φτιάξει ένα υπόβαθρο για το Brand με το να βάλει μερικους αγοραστές ambassadors σε μια ειδική κατηγορία που έχει και ένα πρεστίζ και μια σημειολογία ειδική για ολόκληρη τη χωμάτινη αγορά και απο το 2024 που θα σκάσουν μύτη και 800Χ και 510Χ και τα enduro-mx της εταιρείας να έχει φτιαχτεί ένα γκρουπ ιδιοκτητων που αν πανε όλα καλά θα είναι οι ίδιοι η καλύτερη διαφήμιση για το brand.

Προφανώς θεώρησε πως το περιθώριο κέρδους για να πουλήσει 10-15 μηχανές δεν αξίζει τόσο όσο να πουλήσει 100 χωρίς ίσως και κέρδος για μακροπρόθεσμα.

Απο τους αγοραστες θέλει ένα άλμα πίστης σε μια νέα εταιρεία και απο την Κίνα για ένα πολύ ενδιαφερον βέβαια προϊόν! Κίνητρο είναι! Εδώ άλλοι δε πάνε απο Honda σε Yamaha πόσο μάλλον εύκολα σε Kove.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Άλμα πίστης .....μου έφυγε το μυστρί από το χερι:pointu:
Μέχρι και ο νεκρός σηκώθηκε και έκλαψε από το γέλιο

(black humor)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Υπάρχουν οι αρχόντοι, υπάρχει και η πλεμπα.
Διαλέξτε με ποια πλευρά της ιστορίας θέτε να είσαστε.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Υπάρχουν οι αρχόντοι, υπάρχει και η πλεμπα.
Διαλέξτε με ποια πλευρά της ιστορίας θέτε να είσαστε.
Δεν ήξερα πως άμα πάρεις κάνα 990 και το κατσαβιδιαζεις πρωί βράδυ γινεσαι μέρος και της ιστορίας. Μωρέ μπράβο..Να τη διδάξουν και στα δημοτικά!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Με την ευκαιρία να "δώσω" την Ειρήνη kanaki με το 990 που έδωσε την προκαταβολή και το περιμένει σε 3-4 μήνες!
Οπότε τουλάχιστον ένα Kove θα είναι στο AdvTrOFFy του 2024 (αν και μάλλον θα είναι πολύ περισσότερα πιστεύω (μη βάζετε ποτέ εμένα στο μυαλό σας)).
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Περιμένουμε το 800 πριν δούμε τι θα γίνει με το 950 :p

Και μιά που παίζουν διαφημίσεις για γκλίτερ παιδικά παιχνίδια για τα Χριστούγεννα, οι ελπίδες για σωστό κοστούμι σε οποιοδήποτε μελλοντικό μηχανάκι διατηρούνται.
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Με την ευκαιρία να "δώσω" την Ειρήνη kanaki με το 990 που έδωσε την προκαταβολή και το περιμένει σε 3-4 μήνες!
Οπότε τουλάχιστον ένα Kove θα είναι στο AdvTrOFFy του 2024 (αν και μάλλον θα είναι πολύ περισσότερα πιστεύω (μη βάζετε ποτέ εμένα στο μυαλό σας)).

...................2.............
 

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Να πω ενδεικτικά πώς είμαστε αυτή τη στιγμή με την τιμή προπαραγγελίας περίπου 2.000€ κάτω σε τιμή απο τον μέσο όρο στην Ευρώπη!

Δεν ξέρω πώς και γιατί αλλά αν κάποιος το σκέφτεται και θέλει να κάνει ένα άλμα πίστης τώρα είναι η ώρα!!

Εγώ τρώγομαι με τα ρούχα μου αυτή τη στιγμή γιατί για να έχω μαζί το 800 και αυτό είναι δύσκολο και το 800 με έχει βολέψει και σε όλα τα υπόλοιπα ενώ το 450 είναι πιο ειδικού σκοπου μηχανακι... ουφφφ
:waiting:
 
Top Bottom