Royal Enfield Himalayan

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μου δωσες γεύση από πρωτη του 640 μιας και ήμουνα τόσο ψαρωμενος και τόσο λασπωμένους που δεν μπορούσα να βρω την Δευτέρα! Παρόλα αυτά το υποσυνείδητο μου σε ευχαριστεί Βαγγέλη!
Τώρα που παίρνεις το σωστό εργαλείο Νικόλα μου μια δωρεάν συμβουλή..

Η πρώτη κάτω οι υπόλοιπες πάνω..:wacky:

Άμα σε βολεύει καλύτερα σασμάν όλες κάτω και απόδοση παπιου ίσως πρέπει να κοιτάξεις κάτι σε κυρίαρχο χονδα. Αν και νομίζω το μπέρδεψαν με μηχανή και έβαλαν παρόμοιο σασμάν δυστυχως..:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Τώρα που παίρνεις το σωστό εργαλείο Νικόλα μου μια δωρεάν συμβουλή..

Η πρώτη κάτω οι υπόλοιπες πάνω..:wacky:

Άμα σε βολεύει καλύτερα σασμάν όλες κάτω και απόδοση παπιου ίσως πρέπει να κοιτάξεις κάτι σε κυρίαρχο χονδα. Αν και νομίζω το μπέρδεψαν με μηχανή και έβαλαν παρόμοιο σασμάν δυστυχως..:p
Έχει ένα ευκαιρία στο car, μονο 7500 χιλιάρικα! χαχαχα

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Έχει ένα ευκαιρία στο car, μονο 7500 χιλιάρικα! χαχαχα

Μην αγχώνεσαι!!!! Έχεις χρόνο (χρόνια) μπροστα σου να το σκεφτείς καλύτερα!!!! :laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
C90 adventures, αυτός το έκανε κλασικό μόνο δια γνώστες Τρου Αντβέ. Να σας δω ξεβρακωτους στο Μπάρο και τι άλλο.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Μπάρο με πάπια, παντόφλα, μαγιό, αμάνικο (ή και χωρίς μπλούζα) και γυαλί ηλίου (προφανώς άκρανος). Ο ορισμός της μοτοσυκλετιστικής περιπέτειας.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και χειμώνα.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
και επειδή δεν έχουμε μόνο μάτια για τις Ιταλίδες και οι Ινδές που είναι εκπαιδευμένες στο κάμα σούτρα μας αρέσουν

777 ευρώ για το Himalayan, με Excel αλουμινένιες ζάντες, θα μειωθεί κατά πολύ το αναρτώμενο βάρος σε σύγκριση με τον ινδικό "χυτοσίδηρο" ....
:D:D:D


------
Royal Enfield Himalayan

Both rims haven’t the safety lip, the so called hump, that is necessary for the BARTubeless conversion.

We have realized a complete wheelset plug&play with all the components of the motorbike.

It has a price of € 732 VAT included + € 45 for the shipment to Greece for a total of € 777 VAT and shipment included.

Here the main features of the wheelset:

· Front 1.85x21 MT EXCEL Takasago Asia rim in BLACK/GOLD/SILVER

· Rear 2.50x17 MT EXCEL Takasago Asia rim in BLACK/GOLD/SILVER

· Black hubs

· BLACK EPD steel spokes and nipples

· BARTubeless system

------------
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
και επειδή δεν έχουμε μόνο μάτια για τις Ιταλίδες και οι Ινδές που είναι εκπαιδευμένες στο κάμα σούτρα μας αρέσουν

777 ευρώ για το Himalayan, με Excel αλουμινένιες ζάντες, θα μειωθεί κατά πολύ το αναρτώμενο βάρος σε σύγκριση με τον ινδικό "χυτοσίδηρο" ....
:D:D:D


------
Royal Enfield Himalayan

Both rims haven’t the safety lip, the so called hump, that is necessary for the BARTubeless conversion.

We have realized a complete wheelset plug&play with all the components of the motorbike.

It has a price of € 732 VAT included + € 45 for the shipment to Greece for a total of € 777 VAT and shipment included.

Here the main features of the wheelset:

· Front 1.85x21 MT EXCEL Takasago Asia rim in BLACK/GOLD/SILVER

· Rear 2.50x17 MT EXCEL Takasago Asia rim in BLACK/GOLD/SILVER

· Black hubs

· BLACK EPD steel spokes and nipples

· BARTubeless system

------------
Καλές οι Excel.... αλλά το κόστος είναι περίπου....το 1/4... τής αξία της μηχανής ..
Αξίζει τον κόπο..;;;;
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Καλές οι Excel.... αλλά το κόστος είναι περίπου....το 1/4... τής αξία της μηχανής ..
Αξίζει τον κόπο..;;;;
Η απάντηση δεν έχει να κάνει πάντα με το κόστος !!!
Εχει να κάνει με το αν θα ταλαιπωρηθείς επειδή σε έπιασε λάστιχο σε κάποιο ερημικό σημείο ....
πχ με έπιασε εμενα με το Guzzi σε ενα χωριό της Αιτ/νιας, Δευτέρα απόγευμα, περιττό να σου πώ ότι έχασα αρκετές ώρες και χρειάστηκα την βοήθεία φίλων να μου βρούν συνεργείο, να βρούμε σαμπρέλα (τα μαγαζιά ήταν κλειστά) και ευτυχώς το φαστ έπιασε και κατάφερα να φτάσω μέχρι το Αγρίνιο ...
Οπότε ναι για μένα αξίζει.
Για κάποιον άλλον όχι.
Εχει να κάνει με την οπτική γωνία που κοιτάμε τα πράγματα.
κάποια εγώ δεν τα κοστολογώ (όσο μπορώ και έχω την δυνατότητα να το κάνω)
Οπότε πέρί ορέξεως ....
:D;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η απάντηση δεν έχει να κάνει πάντα με το κόστος !!!
Εχει να κάνει με το αν θα ταλαιπωρηθείς επειδή σε έπιασε λάστιχο σε κάποιο ερημικό σημείο ....
πχ με έπιασε εμενα με το Guzzi σε ενα χωριό της Αιτ/νιας, Δευτέρα απόγευμα, περιτό να σου πώ ότι έχασα αρκετές ώρες και χρειάστηκα την βοήθεία φίλων να μου βρούν συνεργείο, να βρούμε σαμπρέλα (τα μαγαζιά ήταν κλειστά) και ευτηχώς το φαστ έπιασε και κατάφερα να φτάσω μέχρι το Αγρίνιο ...
Οπότε ναι για μένα αξίζει.
Για κάποιον άλλον όχι.
Εχει να κάνει με την οπτική γωνία που κοιτάμε τα πράγματα.
κάποια εγώ δεν τα κοστολογό (όσο μπορώ και έχω την δυνατότητα να το κάνω)
Οπότε πέρί ορέξεως ....
:D;)
Είναι ένα πράγμα που θα βάλει σε προταιρεοτητα ένας ταξιδευτής.....το θέμα λάστιχο.
 
Top Bottom