Yamaha T7 Tenere

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί δε μίλησες μαζί μου όταν πήγες για παραγγελία; Rally παράγγειλες ή το κανονικό;
Το απλό. Δεν ξέρω Στέφανε, δεν ήθελα να ενοχλήσω. Άσε που ήταν απόφαση του λεπτού, γιατί ήθελα να προλάβω ένα τελευταίο, που δεν το πρόλαβα τελικά.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το απλό. Δεν ξέρω Στέφανε, δεν ήθελα να ενοχλήσω. Άσε που ήταν απόφαση του λεπτού, γιατί ήθελα να προλάβω ένα τελευταίο, που δεν το πρόλαβα τελικά.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Θα μιλήσουμε τηλεφωνικά το απογευματάκι Στέφανε!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
για να έβγαζες το πλωριό μπουζί, ήθελε δουλειά στο ψυγειο
Ειδικά αν είχε και μπότζι....
 

Docortho

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Ducati scrambler 800 icon 2022
Καλησπέρα
ψαχνω να βρω καινούριο tenere 700 (2021 μοντέλο) σε λευκό κόκκινο χρώμα αλλά δυστυχώς η αναμονή σύμφωνα με τον έμπορο που απευθύνθηκα περνάει το δίμηνο
εχει κανεις υπόψιν του κάποιον έμπορα που το εχει η θα το εχει συντομότερα?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Αν ενδιαφέρεται οποιοσδήποτε για Tenere 700 μπλε (καινούριο του 2020) ας μου στείλει πμ να του πω που θα πάει να το πάρει (όσο υπάρχει).
θα θελα παρα πολυ να μαι σε θεση να σου πω,εγω!εγω ψαχνω!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλησπέρα
ψαχνω να βρω καινούριο tenere 700 (2021 μοντέλο) σε λευκό κόκκινο χρώμα αλλά δυστυχώς η αναμονή σύμφωνα με τον έμπορο που απευθύνθηκα περνάει το δίμηνο
εχει κανεις υπόψιν του κάποιον έμπορα που το εχει η θα το εχει συντομότερα?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια
Το ένστικτο μου μου λέει ότι σου αρέσουν τα ρολόγια... ναι;

Ελπίζω να το θυμηθώ τη Δευτέρα να κάνω κάποια τηλεφωνήματα και να σου έχω απάντηση σχετικά με το Τ700 2021.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
θα θελα παρα πολυ να μαι σε θεση να σου πω,εγω!εγω ψαχνω!
Μητσάρα μου, υπομονή και θα έρθει και αυτή η μέρα χωρίς να το καταλάβεις. Έτσι συμβαίνει με τους ωραίους ανθρώπους! :friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παρακαλώ πολύ τους διαχειριστές να μετονομαστεί το φόρουμ από όλοι πε εν φε θα παρετε σε ολοι tenere 700 θα πάρετε...
Τα κατάφερες λαμογιο... Μας εφαγες
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Παρακαλώ πολύ τους διαχειριστές να μετονομαστεί το φόρουμ από όλοι πε εν φε θα παρετε σε ολοι tenere 700 θα πάρετε...
Το έχουν πει άλλοι αυτό πολύ καιρό πριν, μην ανησυχείς.
 

Docortho

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Ducati scrambler 800 icon 2022
Το ένστικτο μου μου λέει ότι σου αρέσουν τα ρολόγια... ναι;

Ελπίζω να το θυμηθώ τη Δευτέρα να κάνω κάποια τηλεφωνήματα και να σου έχω απάντηση σχετικά με το Τ700 2021.
Ναι μου αρέσουν λίγο......
νασαι καλά!!
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Τα κατάφερες λαμογιο... Μας εφαγες
Όχι εγώ...αλλά να πούμε την αλήθεια: για τα δεδομένα της Ελλάδας είναι το απόλυτο πασπαρτου μηχανάκι που φαίνεται=έχει εμφάνιση μηχανάρας. και οσοι ειναι να κανουν μια δυο δικαβαλες βολτες το χρόνο...παλι αυτό να πάρουν. αμα θες να κανεις συνεχεια δικαβαλα οκ υπάρχουν καλύτερες επιλογές αλλά στο θεμα μηχανη θα πάρω αυτο που μου αρέσει...Δεν είναι τυχαίο που θερίζει και σε αγορές που έχουν μεγαλύτερο εισόδημα. Δε θα πω φυσικά ότι είναι το καλύτερο το πιο κτλ αλλά για τα ελληνικά δεδομένα είναι πολύ ιδανικό. και τη δεδομένη περίοδο όχι και φτηνό πλέον. Θα ξανα-αγόραζα αλλά είμαι αλλού ταγμένος.
Ετοιμάζονται και οι κινέζικες εκδοχές...Σε λίγα χρόνια για κει μας βλέπω οικονομικά...
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Δε μπορώ να σου πω... :p

Οκ, δε θέλω να μάθω!
Άμα έχεις καταλάβει όμως κάτι και για τα δικά μου γούστα, σε παρακλώ μην τα βγάλεις στη φόρα να γίνουμε βούκινο εδώ μέσα, ναι? Αυτό μόνο!
 
Top Bottom