Yamaha T7 Tenere

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
mallllias

Έχουν βγει κάτι μαγκιόροι αποστάτες της rox, οι οποίοι φέρνουν το τιμόνι εκεί που θες. Τους έχεις δει;
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
ναι βρε τα ειδα ,ολα τα εχω δει, καθε μερα 8 φορες στο car μπαινω, για μιση ωρα τη φορα...
Εδώ μπαίνουμε εμείς, παραπάνω από μισή ώρα, και δεν έχουμε σκοπό να αγοράσουμε κατι :p!!!!
Βελτίωσε το αυτό :happy:!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα μπορούσε να πάρει και μια χοντρή γελαδα (2010adv), και αυτή θα του κάτσει καλά
κάθεσαι μέσα και όχι πάνω , το τιμόνι ερχετε πίσω και είναι μέσα στο μπατζετ του, αλλά για μεταχειρισμένο .

καλή συνέχεια στην αναζήτησή
Η καλύτερη λύση είναι αυτη ;)!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

mallllias

Μέλος
Όνομα
κωστας
Μοτό
Yamaha Tenere 700
mallllias

Έχουν βγει κάτι μαγκιόροι αποστάτες της rox, οι οποίοι φέρνουν το τιμόνι εκεί που θες. Τους έχεις δει;
Ναι ... τους εχω δει ... τα επεξεργαζομαι ολα αυτα , τιμονια ,σελες ,αποστατες ...
αν παρω κουνουπι θα το κανω ακριδα τουλαχιστον!!
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Καθε μηνα σκαει κατι...το παρολιγον ατυχημα...το οπλοστασιο για τα αρκουδοσκυλα...τωρα η κυφοσκολιωση...ρε μπας και το κανουν επιτηδες οι διαχειριστες
να 'χουμε να ασχολουμαστε και να 'μαστε σε εγρηγορση? :rolleyes: ;)
 

valeru

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
Tracer 700 2018
Καλησπέρα! Εγώ έχω μια ερώτηση, τους καθρέφτες που έχει το Τ7 στο παραπάνω βιντεάκι που τους βρίσκουμε? Ή έστω κάτι παρόμοιο που να διπλώνει εύκολα.

Αμαν αμαν ----
Pro Taper Evo Adventure Handlebar
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Νομίζω αυτοί είναι οι double take που μπαίνουν σε βάσεις ίδιες με ram.

Η Μακάν έχει κάποιους που διπλώνουν μέσα εύκολα, έχει και το αλι αλλά κουνάνε πολύ.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλησπέρα! Εγώ έχω μια ερώτηση, τους καθρέφτες που έχει το Τ7 στο παραπάνω βιντεάκι που τους βρίσκουμε? Ή έστω κάτι παρόμοιο που να διπλώνει εύκολα.
Στο βίντεο είναι οι Doubletake Adventure. Εγώ από Αμερική έφερα τους Enduro πριν από 5 χρόνια περίπου.

Πιθανά να τους βρίσκεις σε κάποιο ιντερνετικό κατάστημα της Ευρώπης, συνήθως οι Όλλανδοι φέρνουν κάποια Αμερικάνικα προϊόντα (και οι Άγγλοι, αλλά είναι το ίδιο με Αμερική πλέον).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom