Μυστικη Πουροντουραδα

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
θα εχει μεγαλο ενδιαφερων να δουμε τα 1200gs πως θα τα καταφερουν σε αυτην την διαδρομη
ο laloy που εχει 1200gs δηλωσε οτι θα παιρναγε ανετα με το μπεμβε
μενει να αποδειχτει στην πραξη την επομενη φορα:)
Η σοβαροτητα του Λαμπρου....θα πρεπει να ληφθει σοβαρα υποψιν, σε αυτο που ειπε;)
Αλλα να ειστε σιγουροι οτι οπου χωρανε τα βυζα της χοντρης......εφυγες:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και φανταζομαι δεν κανατε στο ADVTroffy την ιδια διαδρομη που καναμε εμεις Γιατι υπαρχει Καντηλι και Καντηλι Δεν μιλαει ο ΧΛγιωργος για λασπη αλλα για δυο αρκετα ζορικα κατηφορικα κομματια που εμας με τα μεγαλα μας διαλυσανε Ηταν και καλοκαιρι με 30φευγα βαθμους...
εδω θα παμε και να δουμε ποσες ποδιες και προφυλακτηρες θα αφησετε....:p



 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
εδω θα παμε και να δουμε ποσες ποδιες και προφυλακτηρες θα αφησετε....:p

Α, 4 άτομα χρειάζεστε και εσείς :p(σαν τους Τρανσαλπαίους ).Μπράβο σας πάντως που γουστάρετε kinky καταστάσεις :ok:,εγώ τα μόνα μεγάλα 2κύλινδρα που θα έβαζα σε τέτοιες καταστάσεις είναι το KTM950SE και το HP2 :inlove:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ ωραίες φωτό οι απο πάνου!!! :ok:






ΥΓ: Βάλτε σε όλα τα θέματα του φόρουμ τον ίδιο τίτλο: ΤΑ vs GS.
Αφού ,όποιο κ ν'ανοίξω ,όλα αυτό πραγματεύονται.....
Θα σταματήσει αυτό Κωστή. ...
Όταν αγοράσει ο πρώτος πουροντουρο GS......:D
Θα ακολουθήσουν όλοι και θα σωθουν τα θέματα του advride από το σπάμ. :p
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
εδω θα παμε και να δουμε ποσες ποδιες και προφυλακτηρες θα αφησετε....:p
Κωστα, μηπως βγαζουν και φτερα και περνανε με χαμηλη πτηση a la James Bond οταν το πραμα δυσκολευει κι'αλλο? :D :p
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
εδω θα παμε και να δουμε ποσες ποδιες και προφυλακτηρες θα αφησετε....:p

:thinking:Στο ανεβασμα σημειωτον και με βοηθεια? Ενταξει ευκολακι πρεπει να ηταν:p
θα ηθελα να σας δω ομως και να το κατεβαινετε Αυτο που φαινεται στην φωτο Αυτο και αλλο τοσο, και αλλο τοσο, και αλλο τοσο, και αλλο τοσο....Χωρις βοηθεια ετσι? ;)

Αλλα το σκισαμε νομιζω :friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
:thinking:Στο ανεβασμα σημειωτον και με βοηθεια? Ενταξει ευκολακι πρεπει να ηταν:p
θα ηθελα να σας δω ομως και να το κατεβαινετε Αυτο που φαινεται στην φωτο Αυτο και αλλο τοσο, και αλλο τοσο, και αλλο τοσο, και αλλο τοσο....Χωρις βοηθεια ετσι? ;)

Αλλα το σκισαμε νομιζω :friendship:
Κατέβασμα είναι γιατρέ μου.....και ο Αιμίλιος πάνω στο gs, πρώτη φορά χωμα.
Από τότε έχει να μας μιλησει:D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Στο ανεβασμα σημειωτον και με βοηθεια? Ενταξει ευκολακι πρεπει να ηταν:p
θα ηθελα να σας δω ομως και να το κατεβαινετε Αυτο που φαινεται στην φωτο Αυτο και αλλο τοσο, και αλλο τοσο, και αλλο τοσο, και αλλο τοσο....Χωρις βοηθεια ετσι? ;)
Βγαλε ρε Κονκωστη ενα καρμπον για το (μ@μ@ το) Καντηλι (του), αλλα θα μαζεψουμε υπογραφες οπως λεει ο Βαγγελης64 οτι "οι διοργανωτες ουδεμια ευθυνη φερουν" :D :D


ΥΓ Ειμαι ηδη με σπασμενη ποδια που ειχα σκοπο να την αλλαξω με μια μεταχειρω που πηρα, αμα ειναι να μπλεξουμε σε τετοια βραχωδη περασματα τον Μαρτη θα μεινει πανω ως εχει, αλλα θα βαλω κανενα κοματι αλουμινιου τα ακαλυπτα σημεια (ακους Γατε??).
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
εδω θα παμε και να δουμε ποσες ποδιες και προφυλακτηρες θα αφησετε....:p




πωπω GS και TRANSALP μαλώνανε ποιό θα άφηνε εδώ ποδιές και κομμάτια κάτω και εγώ βλέπω φλαταδούρες..:hungry:

Εγώ ξέρω αυτό που μου είχε πει παλιός εντουράς, όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος είναι που έχει ανάγκη στο χώμα για ακόμα ελαφρύτερο μηχανακι..

Άντε και πολύ το αργήσατε..:pointu:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Θα σταματήσει αυτό Κωστή. ...
Όταν αγοράσει ο πρώτος πουροντουρο GS......:D
Θα ακολουθήσουν όλοι και θα σωθουν τα θέματα του advride από το σπάμ. :p
Γατεεε @el-Gatto , ακους? Γιατι εγω που ρωτηξα στη BMW ψες ακουσα κατι τιμες που μου κοπηκανε τα υπατα :eek: :D
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Επιπλέον δεν χρειάζονται καντήλια, δίρφες και να πας στο ανάθεμα μεριά..

Η Πάρνηθα δίπλα μας είναι και όλα τα πιστάκια-μονοπάτια της.

Εκεί μέσα μόνο 990 έχω δει να ανταπεξέρχεται και με τον postman στο τιμόνι που το έχει.

Εγώ σας κάνω πλοήγηση όποια μέρα θέλετε και βάζω και ένα χεράκι να μαζεύουμε κομμάτια απο GS Και Transalp και να τα φορτώνουμε για τον παλιατζή..:roflmao:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Θα σταματήσει αυτό Κωστή. ...
Όταν αγοράσει ο πρώτος πουροντουρο GS......:D
Θα ακολουθήσουν όλοι και θα σωθουν τα θέματα του advride από το σπάμ. :p
:pointu::pointu::pointu:



...
ΥΓ Ειμαι ηδη με σπασμενη ποδια που ειχα σκοπο να την αλλαξω με μια μεταχειρω που πηρα, αμα ειναι να μπλεξουμε σε τετοια βραχωδη περασματα τον Μαρτη θα μεινει πανω ως εχει, αλλα θα βαλω κανενα κοματι αλουμινιου τα ακαλυπτα σημεια (ακους Γατε??).
Ακούω φίλε μου καλέ.
Πάρε εσύ το καινούργιο το κΑφρικα ,φέρτο στο γκαραζάκι "μου" να στο "φυλάω" (για να μη μένει όξω το έρμο):)
και θα σου φτιάξω εγώ ποδιά ΤΟΥΜΠΑΝΗ για το Τρανσάλπ σου ,να παγαίνεις κοτρωνάδες χωρίς φόβο ,αλλά με ΠΑΘΟΣ.!!! :D:thumbsdown::roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
πωπω GS και TRANSALP μαλώνανε ποιό θα άφηνε εδώ ποδιές και κομμάτια κάτω και εγώ βλέπω φλαταδούρες..:hungry:

Εγώ ξέρω αυτό που μου είχε πει παλιός εντουράς, όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος είναι που έχει ανάγκη στο χώμα για ακόμα ελαφρύτερο μηχανακι..

Άντε και πολύ το αργήσατε..:pointu:
το τελευταιο σπαμ απο εμενα....γιατι εχει δικιο ο Γατος που κραζει:D
απο τον συγκεκριμενο βραχοκηπο...περασαμε γυρω στα 40 μηχανακια
ενας δεν σεβαστηκε το βαρος του gs .....και παραλιγο να μεινει εκει πανω;)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Γατεεε @el-Gatto , ακους? Γιατι εγω που ρωτηξα στη BMW ψες ακουσα κατι τιμες που μου κοπηκανε τα υπατα :eek: :D
Εγώ δεν περνάω ούτε απ'όξω απ' την ΜπεΜπέ ,γιατί τα "ύπατά" μου είναι κουρέλι απο μόνα τους. :p
Αλλωστε ,το ΜπεΜπέ που(αν) θα πάρω εγώ ,θα είναι απο "καλή χρονιά" ,κ παντού βελτιωμένο (ακόμα κ στην τιμή);)
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Πολύ ωραίες φωτό οι απο πάνου!!! :ok:






ΥΓ: Βάλτε σε όλα τα θέματα του φόρουμ τον ίδιο τίτλο: ΤΑ vs GS.
Αφού ,όποιο κ ν'ανοίξω ,όλα αυτό πραγματεύονται.....
Και το τελευταιο σπαμ και απο μενα

Αγαπητε μου φιλε νιαου εγω πουθενα και ποτε δεν εκανα συγκριση το ΤΑ με οποιοδηποτε αλλο μηχανακι
Εξαλου την αποψη μου για το ΤΑ την εχω εκφρασει πολλακις και ευθαρσως και δεν ειναι παντα κολακευτικη για την μαουνα μου
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Α, 4 άτομα χρειάζεστε και εσείς :p(σαν τους Τρανσαλπαίους ).Μπράβο σας πάντως που γουστάρετε kinky καταστάσεις :ok:,εγώ τα μόνα μεγάλα 2κύλινδρα που θα έβαζα σε τέτοιες καταστάσεις είναι το KTM950SE και το HP2 :inlove:
:thinking:Στο ανεβασμα σημειωτον και με βοηθεια? Ενταξει ευκολακι πρεπει να ηταν:p
θα ηθελα να σας δω ομως και να το κατεβαινετε Αυτο που φαινεται στην φωτο Αυτο και αλλο τοσο, και αλλο τοσο, και αλλο τοσο, και αλλο τοσο....Χωρις βοηθεια ετσι? ;)

Αλλα το σκισαμε νομιζω :friendship:
Κατέβασμα είναι γιατρέ μου.....και ο Αιμίλιος πάνω στο gs, πρώτη φορά χωμα.
Από τότε έχει να μας μιλησει:D
Βοήθεια ναι, σε κάποιους που ήταν η 1η τους στο χώμα...
Δες και εδώ:

 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Απλά για να προλάβω καμιά πατάτα φάση εδω μέσα..

Θέλω να πιστεύω πως όλοι όσοι συμμετέχουμε εδώ και κάνουμε και πλάκα το κάνουμε με σεβασμό στον άλλον και με καθαρά διάθεση για πείραγμα. Το λέω επειδή εγώ και κάποια παιδιά απο τους pourodourous είμαστε φρέσκοι εδω μέσα και δυστυχώς δεν έχουμε ακόμα την τύχη να γνωριστούμε απο κοντά με όλα τα παιδιά εδώ.

Όποιος έχει ΄κανει χώμα και πολύ ξέρει πολύ καλά πως πρώτα απ όλα είναι τα χέρια που έχει ο καθένας και το τσαγανό συνεπώς GS, Transalp, Dakar, XR κλπ είναι απλά άλλα λόγια να αγαπιόμαστε!!

Σημασία έχει να πηγαίνουμε, να κοπανιόμαστε, να περνάμε καλά και στο ενδιάμεσο να μας τα πρήζουν και λίγο οι τρανσαλπάδες και οι gs-άδες πως σώνει και καλά τα μηχανάκια τους πάνε χώμα!!

ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΚΡΟ ΠΟΤΗΡΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ..:pointu:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βοήθεια ναι, σε κάποιους που ήταν η 1η τους στο χώμα...
Δες και εδώ:

εμφανιστηκε το οργιο, που οταν κατεβηκε τις πετρες εψαχνε τον πετσακια - μηχανικο......του τροφυ:p
 
Top Bottom