ADVtrOFFy 2021....The ADVstory

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Όπως είχα πει σε ανύποπτο χρόνο στον σύντροφό μου μανιακ είναι πολύ ωραίο να είσαι μπροστάρης σε ένα χώρο και σιγά σιγά ο χώρος να σε μασάει να σε αφομοιώνει και να περνάς στην λήθη
Είμαι ευτυχής που αυτή η διαδικασία έχει ξεκινήσει σε εμένα και το καινούργιο αρχίζει και παίρνει τα ηνία του χώρου από το παλιό
Είμαι χαρούμενος γιατί ο χώρος έχει εκλεκτό κοζμο ,γρηγορότερο από εμένα σε όλα και άξιους συνεχιστές
Πρεσβεύω την ανοιχτή διαχείριση των πλατφορμών από τα μέλη τους καθώς και την ενοχή στην διαφορετικοτητα και τον σεβασμό προς όλους και τις ιδέες τους
Ο διάλογος και τα επιχειρήματα είμαι θεμέλια μαζί με τα παραπάνω
Προσωπικα ευχαριστώ πολύ αυτούς που τρέξανε για το τροφυ και έχουν τον αμέριστο σεβασμό μου
Ντριφτ είσαι ατσάλινο μυαλό σε δεμένο σκαρι ο χώρος σε χρειάζεται ...
Πάκο απέδειξες ότι υπάρχει συνέχεια από την Χαλκίδα ο χώρος σε χρειάζεται
Σφήκας είσαι ιδιαίτερος και δυνατός παντού ο χώρος σε χρειάζεται
Ντιτιζε σε αγαπώ πολύ είσαι ήρεμη δύναμη
Μανιακ.τα λόγια είναι περιττά για σένα ....
Οι καιροί είναι δύσκολοι , η ζωή μας άλλαζει , η νέα κατάσταση είναι δεδομένη , θα ανταπεξέλθουμε όπως και να έχει
Μπράβο σε όλους όσους ήρθανε ,εισασταν υπέροχοι
Περαστικά στον Αντρέα , κακια στιγμή , σιδερένιος
Ραντεβου ...έξω ....εκεί ...στους μεγάλους ...και μικρούς δρόμους
Πώς λένε ,η πρώτη αγάπη δεν ξεχνιέται.....
Ούτε τα πρώτα λάστιχα δεν ξεχνιούνται.
Στην πρώτη χωμάτινη βόλτα μου στην οικογένεια του advride...... αφού μίλησα με maniak στο τηλ
τα πρώτα χωμάτινα λάστιχα μου τα χάρισες εσύ κ έτσι ξεκίνησα να ακολουθώ κ να σας παρατηρώ κ να προσπαθώ να εξελίσσομαι συνεχώς.
Δεν ξεχνώ.


gsmaniac κ Phoenix
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πορτοκαλι αγαπη και παραδειγμα οτι ο αναβατης μετραει και οχι το σιδερο
Ο Αλεξανδρος παιδευτηκε με το ΚΤΜ, αλλα ηταν εκει και μπραβο του.





Νιατα..




Αγαπουλες

 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Μια όμορφη βόλτα με φίλους και γνωστούς έφτασε στο τέλος της..

Χάρηκα πολύ που συνάντησα και όσους ήξερα και μου είχαν λείψει αλλά και για τα καινούργια πρόσωπα που συνάντησα..
Ένα μεγαλο μπράβο στους εμπνευστές και σχεδιαστές των διαδρομών, ήταν υπέροχα όλα τα κομμάτια. Να είστε καλά και να μην κουραστείτε ποτέ να κάνετε αυτό που αγαπάτε..
Μοιράστηκα ανάμεσα σε δυο ομάδες το Σάββατο γράφοντας και μεγαλο κομμάτι της διαδρομής μόνος.. με τον Κώστα για φωτογραφίες δεν βρεθήκαμε ποτέ και σε ένα κομμάτι της διαδρομής που επέλεξε ο Βαγγέλης ξεπέρασα τα οριά μου... Όλα ήταν όμορφα και ανυπομονώ για την επόμενη βόλτα που θα τα καταφέρω να σας συναντήσω πάλι όλους και να καλπάσουμε μαζί.

Μόνο μελανό και απαράδεκτο σημείο της συνάντησης η εξυπηρέτηση στο καταφύγιο .....
Έπαιρνε νταβατζιλίκι 5 ευρώ ακόμα και από σκηνές που ήταν στημένες εκτός του προαύλιου χώρου, δεν είχε να προσφέρει ούτε καν ένα τσάι και δεν είχε καν ζεστό νερό εν έτη 2021....
Ο επιστάτης όμως είχε πολύ θάρρος και θράσος να καυχιέται ότι δεν υπάρχει ζεστό νερό στο καταφύγιο 100 χιλιόμετρα από την παγκόσμια ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ πρωτεύουσα.



 
Τελευταία επεξεργασία:

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Ευτυχως εχουμε φιλους με πολλες συμμετοχες σε advtrOFFy και γρηγορα εγιναν ομαδες και αυτορυθμιστηκαν ολα.

Ο τυπος με το μουστακι...







Αγιασμο στην πορτοκαλι ομαδα



Ηρθαν και τα κοπέλια

Τρελάθηκα.

Είστε μια έμπνευση για μας τους καινούργιους πάντως! Πόσο υπέροχο πρέπει να ήταν το ΣΚ.

έδωσα υπόσχεση στον εαυτό μου του χρόνου να είμαι μια από αυτές τις φάτσες.

Μπράβο σας για την διοργάνωση και την εκτέλεση!
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Να βάλεις μεγαλύτερο τανκι μόνο ή να έρθεις με την τενερουκλα.
Ψεκαζμενε της 1967 γενιας
To "Ψεκαζμενε" γράφεται με "πσ"

Υ.Γ. όλοι δίχρονο θα πάρετε!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom