KTM 790 Adventure

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Καναμε την ιδια σκεψη...

Εαν βγει 100 αλογα 160kg το πηρα χτες.
Καναμε την ιδια σκεψη...

Εαν βγει 100 αλογα 160kg το πηρα χτες.


Αύτοquoteάρομαι και δηλωνω πως εαν βγει σε αυτα τα νουμερα βγαζω τα παντα πωλητηριο και το χτυπαω.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Δεν ειναι για αγορια ρε φιλε αυτα τα μηχανακια...απο 1.85 ανΤρες κι απανου...:inlove:οι αλλοι μονοδρομος...:UH:
ΥΓ.Μη βαλω τωρα καμμια φωτο απο κει Λεωνιδιο και σε στειλω για BMW κατευθειανΕ :D:p
αμα εισαι 1.75 ομως εχεις πολυ καλη καλυψη
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Δεν ειναι για αγορια ρε φιλε αυτα τα μηχανακια...απο 1.85 ανΤρες κι απανου...:inlove:οι αλλοι μονοδρομος...:UH:
ΥΓ.Μη βαλω τωρα καμμια φωτο απο κει Λεωνιδιο και σε στειλω για BMW κατευθειανΕ :D:p
:wtng::wtng::wtng::bmw:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εμένα πάντως μου αρέσει που στην ουρά έχουν βάλει σωλήνα ανεφοδιασμού καυσίμων από εναέρια μέσα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Για τα αλματα ειναι...μην παει πολυ ψηλα κ μεινει απο βενζινη
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
δεν θελουν να φαινεται κ το αντιγραψει καμμια ανταγωνιστρια μαλλον...:trt:
Αυτό δεν νομίζω να είναι θέμα μιας και θα έχει τον ίδιο κινητήρα με το duke όποτε δεν υπάρχει λόγος να τον κρύψουν ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kostasdirt

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
KTM Adventure 1290R
Αυτό στην ουρά είναι μικρόφωνο και κάποιοι αισθητήρες το είχαν εφαρμόσει και στην εξέλιξη του 1290, τα πλαστικά στα πλάγια είναι ρεζερβουάρ,
εμένα αν και ΚΤΜάκιας μέχρι στιγμής δεν με ενθουσιάζει αλλά περιμένω..
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
οντως φαινεται πολυ μεγαλοσωμος.. κοιτα μποτα σε σχεση με το πατακι.. 49 νουμερο.. χαχαχα
49 εεεε, να κανω υπομονη μεχρι την παραγωγη του;;;; χαχαχαχαχα


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Θα πρέπει να περιμένουμε γιατί μάλλον έχει πέσει πολύ καμουφλάζ. Η ιδέα της μάσκας που μοιάζει rally αλλά είναι ασύνδετη με το ρεζερβουάρ μου αρέσει περισσότερο, καθώς θέλω σε αυτού του είδους τις μηχανές τα φώτα να ακολουθούν το τιμόνι. Η σχεδιαστική επιλογή όμως πάσχει.

Αν όμως (λέω "αν") μοιάζει αρκετά με αυτό των φωτό που κυκλοφορούν γενικότερα...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

...θα δώσει τρομερή ώθηση στις πωλήσεις του Τ7 (αρκεί και αυτό με τη σειρά του να μοιάζει με αυτό των φωτό που κυκλοφορούν).
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Οταν το 690 το μονοκυλινδρο κοστίζει 9.500 ευρω...δυσκολο το 790 να κοστιζει 10.000-10.500. Εγω με βάση την ελληνική φορολογία και τέλη το βλέπω στα 10.990 τουλάχιστον, το αισιόδοξο σενάριο. Και γύρω στα 9.990 το Yamaha...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Με το F850GS στα 12600...σκέτο...αν το 790 δεν ξεπεράσει τα 11.000-11.500 και το Tenere700 τα 10.000...προβλέπω να παθαίνει πανωλεθρία η BMW σε αυτήν την κατηγορία. Με την προϋπόθεση οτι τόσο το 790 όσο και το Tenere700 θα είναι πολύ κοντά σε αυτά που έχουμε δει μέχρι τώρα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Με το F850GS στα 12600...σκέτο...αν το 790 δεν ξεπεράσει τα 11.000-11.500 και το Tenere700 τα 10.000...προβλέπω να παθαίνει πανωλεθρία η BMW σε αυτήν την κατηγορία. Με την προϋπόθεση οτι τόσο το 790 όσο και το Tenere700 θα είναι πολύ κοντά σε αυτά που έχουμε δει μέχρι τώρα.
μιλάμε για νέα κατηγορία πλέον στην οποία η BMW δεν έχει παρουσία (ούτε και άλλη εταιρία πλην ΚΤΜ και Yamaha).

Όταν συζητάμε για υποσχέσεις 200 κιλά μαξιμουμ με αυτές τις σέλες και υποπλαίσια που δεν δείχνουν κατάλληλα για τριβάλιτσο/συμβία/μετακόμιση γενικώς, τι να συγκρίνουμε με το οτιδήποτε άλλο "μεγάλο". Αυτά τα μηχανάκια δείχνουν στοχευμένα για RTW ή για τον trOFFy χομπίστα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με μπερδέψατε λίγο... Το f850 δεν είναι συνέχεια του δικύλινδρο f800? Tι σχέση έχει με το t700?
 
Top Bottom